Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Zakup wody a koszty

  podatku dochodowego.     woda, napoje, koszty uzyskania przychodu, pracownicy, reprezentacja

 • Jednofazowość podatku akcyzowego

  akcyzowych na terytorium kraju (chyba że są już zakwalifikowane jako perfumy lub woda toaletowa)." Składnikiem jest właśnie woda toaletowa i dlatego też opłacam akcyzę dla tego składniku (...)

 • Temperatura wody w kranie

  , mieszkanie, warunki techniczne, woda, temperatura, ciśnienie

 • Porada prawna na temat woda

  Nie szukaj dłużej informacji na temat woda, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Saragossa 2008: woda i zrównoważony rozwój

  Unii Europejskiej (kategoria Rzeki).Źródo: Serwis prasowy Parlamentu Europejskiego, redakcja polska międzynarodowa wystawa Expo 2008, Saragossa 2008 rok, woda, zrównoważony rozwój

 • Right2Water

  sprawie wody pitne   Right2Water, ślad węglowy, jakość wody pitnej, woda pitna, dostęp do wody

 • Zwolnienia z kas fiskalnych na 2018 rok

  układów klimatyzacyjnych 3 36 Woda w postaci naturalnej; usługi związane z uzdatnianiem i dostarczaniem wody 4 37 Usługi związane z odprowadzaniem i oczyszczaniem ścieków; osady ze (...)

 • Umowa przedsiębiorstwa wodno-kanalizacyjnego na dostarczanie wody i odprowadzanie ścieków

  bytowania. Od powyższej zasady przepisy ustawy przewidują jednak wyjątek.   zawarcie umowy, woda, ścieki, odprowadzanie, doprowadzanie, nieruchomość, właściciel, zarządca, budynek, korzystający

 • Dostęp do wody dla pracowników

  budowy, skład, pracownicy, rozporządzenie, woda, dostęp do wody

 • Napoje dla pracowników a koszty i odliczenie VAT

  pracy celów osobistych. kawa, herbata, woda, napoje, pracownik, pracodawca, koszty uzyskania przychodów, odliczenie VAT

 • Refakturowanie kosztów na najemcę a ryczałt

  , administracja, utrzymanie lokalu mieszkalnego, woda, prąd, gaz, telefon, ogrzewanie, wywóz śmieci, koszty admininistracyjne

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Tzw. woda gospodarcza

  Temat ten był już poruszany na forum, w 2002 r. Chodzi o rozliczanie wody zużytej w budynku, a konkretnie o obciążanie wszystkich lokatorów przez (...)

 • Dostęp do wody dla pracowników

  Witam, mam pytanie - czy muszę postawić w firmie wodę w baniakach? (Źródlaną?) Wiem że pracodawca ma obowiązek zapewniania pracownikom dostępu (...)

 • woda liczniki i co dalej

  witam troche sie rozpisze wiec przepraszam ze zabieram tyle miejsca do rzeczy . mieszkam w starej kamienicy na śląsku nalezymy po Zakład Gospodarki (...)

 • zalanie mieszkania przez wspolnote

  Witam, W piatek wieczorem pod moja nieobecnosc moje mieszkanie uleglo zalaniu. Dwa pietra wyzej robotnicy na poddaszu zostawili odkrecone zawory i jak (...)

 • Sąsiedztwo

  Kupiłem działkę za swoim domem rodzinnym i buduje dom.Obok mnie buduje sąsiad który zaczoł wcześniej , jego działka jest niżej mojej i podczas (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane