Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Zakup wody a koszty

  podatku dochodowego.     woda, napoje, koszty uzyskania przychodu, pracownicy, reprezentacja

 • Jednofazowość podatku akcyzowego

  akcyzowych na terytorium kraju (chyba że są już zakwalifikowane jako perfumy lub woda toaletowa)." Składnikiem jest właśnie woda toaletowa i dlatego też opłacam akcyzę dla tego składniku (...)

 • Temperatura wody w kranie

  , mieszkanie, warunki techniczne, woda, temperatura, ciśnienie

 • Porada prawna na temat woda

  Nie szukaj dłużej informacji na temat woda, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Saragossa 2008: woda i zrównoważony rozwój

  Unii Europejskiej (kategoria Rzeki).Źródo: Serwis prasowy Parlamentu Europejskiego, redakcja polska międzynarodowa wystawa Expo 2008, Saragossa 2008 rok, woda, zrównoważony rozwój

 • Umowa przedsiębiorstwa wodno-kanalizacyjnego na dostarczanie wody i odprowadzanie ścieków

  bytowania. Od powyższej zasady przepisy ustawy przewidują jednak wyjątek.   zawarcie umowy, woda, ścieki, odprowadzanie, doprowadzanie, nieruchomość, właściciel, zarządca, budynek, korzystający

 • Dostęp do wody dla pracowników

  budowy, skład, pracownicy, rozporządzenie, woda, dostęp do wody

 • Napoje dla pracowników a koszty i odliczenie VAT

  pracy celów osobistych. kawa, herbata, woda, napoje, pracownik, pracodawca, koszty uzyskania przychodów, odliczenie VAT

 • Refakturowanie kosztów na najemcę a ryczałt

  , administracja, utrzymanie lokalu mieszkalnego, woda, prąd, gaz, telefon, ogrzewanie, wywóz śmieci, koszty admininistracyjne

 • Zwyczaj ważniejszy niż prawo?

  przeżyjemy, wystarczy sama woda, ale cóż to byłoby za życie bez szampana. Odnosząc to do postawionego przeze mnie problemu – nie wyobraża sobie chyba nikt prowadzenia biznesu bez kontaktu (...)

 • VAT i ryczałt od prywatnego najmu a media

  , śmieci, woda). Czy ryczałt 8,5% odprowadzam od samego czynszu, czy także od refakturowanych mediów? Czy to prawda, że od 01 kwietnia stawkę vat na media stosuję taka samą jak do wynajmu (śmieci, (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Tzw. woda gospodarcza

  Temat ten był już poruszany na forum, w 2002 r. Chodzi o rozliczanie wody zużytej w budynku, a konkretnie o obciążanie wszystkich lokatorów przez (...)

 • Dostęp do wody dla pracowników

  Witam, mam pytanie - czy muszę postawić w firmie wodę w baniakach? (Źródlaną?) Wiem że pracodawca ma obowiązek zapewniania pracownikom dostępu (...)

 • woda liczniki i co dalej

  witam troche sie rozpisze wiec przepraszam ze zabieram tyle miejsca do rzeczy . mieszkam w starej kamienicy na śląsku nalezymy po Zakład Gospodarki (...)

 • zalanie mieszkania przez wspolnote

  Witam, W piatek wieczorem pod moja nieobecnosc moje mieszkanie uleglo zalaniu. Dwa pietra wyzej robotnicy na poddaszu zostawili odkrecone zawory i jak (...)

 • Sąsiedztwo

  Kupiłem działkę za swoim domem rodzinnym i buduje dom.Obok mnie buduje sąsiad który zaczoł wcześniej , jego działka jest niżej mojej i podczas (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane