Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Postaraj się o zwrot VAT za materiały budowlane!

  poprzednio zamieszczonych w tym wykazie, wystarczającym będzie poinformowanie w korekcie o wycofanych pozycjach. Jeżeli wnioskodawca korzysta ze wzoru wniosku opracowanego przez organy podatkowe (tzw. VZM

 • Zwrot VAT od materiałów budowlanych

  . 6) Wniosek o zwrot VAT składa się na oficjalnym formularzu. Formularz ma symbol VZM-1 i tytuł "Wniosek o zwrot niektórych wydatków związanych z budownictwem mieszkaniowym poniesionych (...)

 • Zwrot VAT za materiały budowlane

  . Zgodnie z art. 5. ust. 3, osoba uprawniona ma prawo wyboru terminu, w którym chce złożyć wniosek VZM-1. Po pierwsze, wniosek może być złożony po zakończeniu inwestycji, jednak nie (...)

 • Opinia prawna na temat wniosek vzm-1 interaktywny

  Nie szukaj dłużej informacji na temat wniosek vzm-1 interaktywny, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Tytuł prawny do lokalu

  Załącznikiem do wniosku VZM-1 o zwrot niektórych wydatków związanych z budownictwem mieszkaniowym jest m.in. tytuł prawny do budynku mieszkalnego. Wybudowałem dom samodzielnie na zakupionej działce

 • Tańsze zakupy budowlane jeszcze przez miesiąc

  pozwolenia na budowę. Całość należy złożyć w odpowiednim urzędzie skarbowym. Wniosek składać można tylko raz w roku. VAT, materiały budowlane, ulga

 • Ostatnie 3 miesiące na zakup materiałów budowlanych i pełny zwrot VAT

  wykorzystać całego, 5-letniego limitu, nawet jeśli złożyli pierwszy wniosek już jakiś czas temu. Oznacza to, że osoby, które na przykład rozpoczęły rok temu budowę domu systemem gospodarczym (...)

 • Najważniejsze zmiany w prawie w Nowym Roku

  może uzyskać dodatkowe 3 tygodnie na opiekę. Aby skorzystać z dodatkowego macierzyńskiego pracownik musi złożyć pisemny wniosek u szefa w terminie nie krótszym niż 7 dni przed rozpoczęciem (...)

 • Informatyzacja ruszyła, czyli ustawa o informatyzacji działalności niektórych podmiotów realizujących zadania publiczne

  wniosek ministra właściwego do spraw informatyzacji, który zobowiązany został do przedstawienia jego projektu w terminie 6 miesięcy od dnia wejścia w życie ustawy. Ustawa przewiduje ustanawianie

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • sposób na vat

  Dzień Dobry! Chciałbym podzielić się informacją w jaki sposób można w łatwy i przyjemny sposób uzyskać informację o tym co można odliczyć (...)

 • rozliczenie vzm-1 w 2011

  Witam robiłem wzeszłym roku remont w domu której właścicielem jest w 50% żona, wypełniłem wniosek o zwrot niektórych wydatków związanych z (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane