Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Jak zarejestrować odbiornik RTV?

  papierową następujących dokumentów: Wniosku o rejestrację odbiorników radiofonicznych/telewizyjnych, Zawiadomienia o nadaniu indywidualnego numeru identyfikacyjnego użytkownikowi (...)

 • Abonament RTV 2011: drożej za radio i TV

  odbiornika) oraz okres przez jaki nie płaciliśmy i kwotę zadłużenia. We wniosku musimy również uzasadnić niepłacenie abonamentu. Ponadto należy do niego dołączyć dokumenty, które (...)

 • Jak zarejestrować odbiornik radiofoniczny bądź telewizyjny?

  operator publiczny powiadomi użytkownika, przesyłając stosowne zawiadomienie o nadaniu indywidualnego numeru identyfikacyjnego.  A co jeśli zmienią się dane zawarte we wniosku? O zmianie (...)

 • Opinia prawna na temat wniosek o wyrejestrowanie odbiornika rtv

  Nie szukaj dłużej informacji na temat wniosek o wyrejestrowanie odbiornika rtv, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Wniosek o umorzenie zaległego abonamentu RTV

  dokumenty potwierdzające nabycie prawa do ustawowego zwolnienia. Więcej informacji o niezbędnych dokumentach, znajdziesz w artykule: Kto jest zwolniony z abonamentu. wniosek, umorzenie, abonament, (...)

 • System pobierania abonamentu RTV niezgodny z konstytucją?

  używanie niezarejestrowanego odbiornika. Rzecznik przypomina, że podważona ustawa nakłada na Pocztę Polską obowiązek wydawania decyzji dotyczącej wysokości opłaty za używanie niezarejestrowanego (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Jakub Spalik

Jakub Spalik

Specjalizuje się w prawie gospodarczym i handlowym. Doradza małym i średnim przedsiębiorcom. Sporządza umowy cywilnoprawne oraz pisma procesowe dla podmiotów profesjonalnych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane