Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Ustawa o indywidualnych kontach emerytalnych

  pieniężnych zgromadzonych w podmiocie prowadzącym działalność maklerską również o rodzaju i ilości tych papierów, oraz o nazwie instytucji finansowej albo o danych zarządzającego (...)

 • Postanowienie sądu o ogłoszeniu upadłości konsumenckiej

  Kiedy sąd wydaje postanowienie o ogłoszeniu upadłości konsumenckiej?Postępowanie związane z ogłoszeniem upadłości jest to pierwsze stadium postępowania upadłościowego. Sąd winien rozpatrzyć (...)

 • Zmiany w Ordynacji podatkowej na 2009 rok

  majątkuPoszerzono zakres oświadczeń w sprawach dotyczących wyjawienia majątku, na którym można zastosować zabezpieczenie, o rzeczy ruchome oraz zbywalne prawa majątkowe, które mogą być przedmiotem (...)

 • Porada prawna na temat wniosek o wykreslenie zastawu skarbowego

  Nie szukaj dłużej informacji na temat wniosek o wykreslenie zastawu skarbowego, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Pozakodeksowe obowiązki członków zarządu spółki

  przedsiębiorców są obowiązane zgłaszać sądowi rejestrowemu. Wniosek o wpis do Rejestru powinien być złożony nie później niż w terminie 7 dni od dnia zdarzenia uzasadniającego dokonanie (...)

 • Wstrzymanie wykonania decyzji

  zobowiązania wynikającego z decyzji wraz z odsetkami za zwłokę - do wysokości odpowiadającej wartości przedmiotu hipoteki przymusowej lub zastawu skarbowego. Wniosek, o wstrzymanie (...)

 • Zajęcie komornicze konta firmowego

  wykonania. Sposobem na zwolnienie spod egzekucji jest wniosek o wstrzymanie wykonalności decyzji. Organ podatkowy, z urzędu lub na wniosek strony, wstrzymuje w drodze postanowienia wykonanie (...)

 • Bezpieczny zakup samochodu

  teleadresowe można znaleźć na stronie ministerstwa. Opłaty: za odpis lub informację wydawaną na wniosek o wydanie odpisu z rejestru zastawów - 15 zł,  za zaświadczenie wydawane (...)

 • Wstrzymanie ostatecznej decyzji administracyjnej

  odpowiadającej wartości przedmiotu hipoteki przymusowej lub zastawu skarbowego. Jeśli zaistnieje któraś z przesłanek wstrzymania, wtedy organ ma obowiązek wstrzymać wykonanie decyzji (...)

 • Egzekucja z decyzji nieostatecznej

  przypadku uzasadnionym ważnym interesem strony lub interesem publicznym. Wniosek o wstrzymanie wykonania decyzji może być złożony również przed wniesieniem odwołania. W sprawie (...)

 • Nadchodzą zmiany w procedurach podatkowych

  poprawkami Senatu, zrezygnowano jednak z odsuwania wejścia w życie postanowień dyrektywy UE o opodatkowaniu dochodów z oszczędności w formie wypłacanych odsetek. Dyrektywa ta ustanawia jeden system

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane