Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Ustawa z dnia 20 kwietnia 2004 r. o indywidualnych kontach emerytalnych

  dokonania połączenia o zajściu tego zdarzenia oraz o liczbie jednostek uczestnictwa przydzielonych oszczędzającemu i o ich wartości.2. Powiadomienie, o którym mowa w ust. 1, zawiera (...)

 • Ustawa o indywidualnych kontach emerytalnych

  pieniężnych zgromadzonych w podmiocie prowadzącym działalność maklerską również o rodzaju i ilości tych papierów, oraz o nazwie instytucji finansowej albo o danych zarządzającego (...)

 • Postanowienie sądu o ogłoszeniu upadłości konsumenckiej

  Kiedy sąd wydaje postanowienie o ogłoszeniu upadłości konsumenckiej?Postępowanie związane z ogłoszeniem upadłości jest to pierwsze stadium postępowania upadłościowego. Sąd winien rozpatrzyć (...)

 • Porada prawna na temat wniosek o wykreslenie zastawu skarbowego

  Nie szukaj dłużej informacji na temat wniosek o wykreslenie zastawu skarbowego, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Zmiany w Ordynacji podatkowej na 2009 rok

  majątkuPoszerzono zakres oświadczeń w sprawach dotyczących wyjawienia majątku, na którym można zastosować zabezpieczenie, o rzeczy ruchome oraz zbywalne prawa majątkowe, które mogą być przedmiotem (...)

 • Pozakodeksowe obowiązki członków zarządu spółki

  przedsiębiorców są obowiązane zgłaszać sądowi rejestrowemu. Wniosek o wpis do Rejestru powinien być złożony nie później niż w terminie 7 dni od dnia zdarzenia uzasadniającego dokonanie (...)

 • Wstrzymanie wykonania decyzji

  zobowiązania wynikającego z decyzji wraz z odsetkami za zwłokę - do wysokości odpowiadającej wartości przedmiotu hipoteki przymusowej lub zastawu skarbowego. Wniosek, o wstrzymanie (...)

 • Ulgi w płatności zobowiązań podatkowych

  Strona otrzymała w roku, w którym ubiega się o pomoc, oraz w ciągu 2 poprzedzających go lat, albo oświadczenia o wielkości pomocy de minimis otrzymanej w tym okresie, albo oświadczenia (...)

 • Zajęcie komornicze konta firmowego

  wykonania. Sposobem na zwolnienie spod egzekucji jest wniosek o wstrzymanie wykonalności decyzji. Organ podatkowy, z urzędu lub na wniosek strony, wstrzymuje w drodze postanowienia wykonanie (...)

 • Bezpieczny zakup samochodu

  teleadresowe można znaleźć na stronie ministerstwa. Opłaty: za odpis lub informację wydawaną na wniosek o wydanie odpisu z rejestru zastawów - 15 zł,  za zaświadczenie wydawane (...)

 • Wysokość zastawu skarbowego i kary porządkowej w 2017 roku

  ;roku Wysokość zastawu skarbowego w 2017 roku może wynieść minimum 12.400 zł, czyli tyle samo, ile 2016 roku (tak wynika z obwieszczenia Ministra Finansów z dnia 12 sierpnia (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane