Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Jak wyrobić paszport?

  internetowych urzędów wojewódzkich i konsulatów.  Wniosek o wydanie dokumentu paszportowego składa się osobiście, z wyjątkiem następujących przypadków: wniosek (...)

 • Mój były mąż nie zgadza się na wydanie paszportu naszemu synowi.

  u.d.p.). Przy składaniu wniosku o wydanie paszportu małoletniemu, o którym mowa w art. 21 ust. 2, jest wymagana jego obecność (art. 13 ust. 3 u.d.p.).  Art. 97 kodeksu (...)

 • Ważne zmiany dla wyrabiających paszport

  wglądu dokument uprawniający do ulgi lub zwolnienia z opłaty. Wniosek o wydanie paszportu składa się osobiście, z wyjątkiem wydania paszportu m.in. osobie małoletniej (...)

 • Porada prawna na temat wniosek o wydanie paszportu

  Nie szukaj dłużej informacji na temat wniosek o wydanie paszportu, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Jak uzyskać paszport?

  uzyskać paszport dla dziecka? Osoby, które ubiegają się o paszporty dla dzieci, muszą dostarczyć:wniosek o wydanie paszportu - dla dzieci do lat 13 ramka z podpisem (...)

 • Wniosek paszportowy złożymy w dowolnym urzędzie

  obowiązywać po 30 dniach od ich ogłoszenia w Dzienniku Ustaw. Po wejściu w życie nowych przepisów, aby złożyć wniosek o wydanie paszportu lub paszportu tymczasowego (...)

 • Wniosek o wydanie paszportu

  Druk wniosku o wydanie paszportu wniosek o wydanie paszportu, paszport, wniosek

 • Idą zmiany w wyrabianiu paszportów

  prowadzenia postępowań o wydanie drugiego paszportu. Obecne rozwiązania powierzają całość sprawy do realizacji ministrowi spraw wewnętrznych. Oznacza to, że wniosek o (...)

 • Wniosek o paszport. Co się zmieniło?

  dowolnego wojewody na terenie całego kraju. Zgodnie z przepisami, które weszły w życie 17 stycznia br., aby złożyć wniosek o wydanie paszportu lub paszportu tymczasowego (...)

 • Wyjazd z wnuczkiem za granicę

  , do wydania paszportu potrzebne będą odpis zupełny aktu urodzenia, pisemny wniosek, zgodę przedstawiciela ustawowego oraz dowód uiszczenia opłaty paszportowej. Osoba składająca wniosek (...)

 • Odebranie paszportu w innym województwie

  paszportowego. W związku z powyższym, w opisanej sytuacji nie ma możliwości odebrania paszportu w innym urzędzie niż ten do którego został złożony wniosek o jego wydanie. (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane