Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Nadchodzą zmiany w paszportach

  Sejm uchwalił dziś nowelę ustawy o dokumentach paszportowych. Zakłada ona, że wniosek o wydanie paszportu będzie można składać w dowolnym urzędzie wojewódzkim. Zmieni (...)

 • Ważne zmiany dla chcących wyrobić paszport

  dla nas punkcie paszportowym - informuje MSW. Teraz wniosek o paszport składamy w urzędzie, ze względu na miejsce zameldowania. Od 17 stycznia 2013 r., aby złożyć wniosek o wydanie (...)

 • Komunikat w sprawie wydawania paszportów z dwoma cechami biometrycznymi

  Zjednoczone".Już od 22 czerwca br. w kraju, a nie później niż od 29 czerwca br - poza granicami, każda osoba składająca w punkcie paszportowym wniosek o wydanie paszportu, (...)

 • Porada prawna na temat wniosek o wydanie paszportu

  Nie szukaj dłużej informacji na temat wniosek o wydanie paszportu, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Paszport gotowy do odbioru. Gdzie można to sprawdzić?

  się następująca informacja: wniosek został przyjęty, wniosek został odrzucony, personalizacja dokumentu, paszport gotowy do odbioru. Po tegorocznej zmianie przepisów, aby złożyć wniosek (...)

 • Wydanie paszportu

  Skończyła mi się ważność paszportu. Gdzie mogę go odnowić i z jakimi się to wiąże kosztami? Na jak długo wydany zostanie nowy paszport? W przedstawionej sytuacji należy złożyć wniosek (...)

 • Zatrudnianie cudzoziemców w 2018 r.

  wykonywania przez niego pracy, złożyć do wojewody wniosek o wydanie zezwolenia na pracę (lub cudzoziemiec - wniosek o wydanie zezwolenia na pobyt i pracę) na (...)

 • Jak otrzymać dokument paszportowy?

  , zwłaszcza w warunkach szczególnie utrudnionego dojazdu do urzędu konsularnego.Kto nie płaci za wydanie paszportu?Zgodnie z ustawą, nie pobiera się opłaty za wydanie paszportu (...)

 • Ustawa o swobodzie działalności gospodarczej

  przepisów o Krajowym Rejestrze SądowymArt. 28.  1. Wniosek o wpis do ewidencji podlega opłacie w wysokości 100 złotych, a jeżeli wniosek dotyczy zmiany wpisu opłata (...)

 • Paszport dla dziecka urodzonego za granicą

  ubiegająca się o wydanie paszportu i paszportu tymczasowego w kraju składa:  wypełniony wniosek o wydanie dokumentu paszportowego;  dwie jednakowe (...)

 • Pozbawienie władzy rodzicielskiej - opinia prawna

  wydanie. Zgodnie bowiem z art. 7 ust. 4 zd. 1 ustawy z dnia 29 listopada 1990 r. o paszportach (Dz. U. z dnia 07.01.1991r. Nr 2, poz. 5 ze zmianami) na wydanie paszportu osobie małoletniej (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane