Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Usunięcie obumarłego drzewa na opał

  tylko i wyłącznie wartość jako opał, np. olcha, jarząb. Czy wymaganie zezwolenia na ścinkę drzew dotyczy wszystkich drzew jak leci (poza starymi owocowymi) nawet o znikomej wartości? (...)

 • Zezwolenie na wycinkę drzewa

  zezwolenia na usunięcie drzew lub krzewów. Opłaty za usunięcie drzew lub krzewów oraz termin ich usunięcia, przesadzenia lub posadzenia innych drzew lub krzewów ustala (...)

 • zgoda na wycięcie drzew

  uzasadniać potrzebę wycięcia drzew i podlega ona ocenie? Jakie są opłaty administracyjne związane z postępowaniem o wydanie decyzji i wycięciem drzew? Poruszona w pytaniu problematyka (...)

 • Porada prawna na temat wniosek o wycięcie drzew wzór

  Nie szukaj dłużej informacji na temat wniosek o wycięcie drzew wzór, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Drzewa na działce

  Zamierzam kupić działkę budowlaną wcześniej występując o decyzję o warunkach zabudowy. Na działce znajduje się kilka krzewów i drzewek, które chciałbym wyciąć.Czy na wycięcie (...)

 • Wyłączenie gruntów leśnych z produkcji

  na wycinkę drzewa Wycięcie drzewa owocowego na działce las, wyłączenie gruntów, produkcja leśna, zmiana przeznaczenia, wycięcie lasu, drzew

 • Opłata za wycięcie drzewa

  drzew. Jeżeli zatem wniosek o wycięcie drzewa został złożony przed wspomnianą powyżej datą stosuje się przepisy wówczas obowiązujące. drzewo, przyroda, opłata, zezwolenie, (...)

 • Podmiot zobowiązany do zapłaty kary za wycinkę drzew

  Kto jest zobowiązany do zapłaty administracyjnej kary pieniężnej za wycięcie drzew bez zezwolenia, czy jest to tylko właściciel nieruchomości? Przepis pomija kwestię, kto jest podmiotem na (...)

 • przycięcie drzew w żywopłocie

  , burmistrza albo prezydenta miasta na wniosek posiadacza nieruchomości - za zgodą właściciela tej nieruchomości. Przy czym nie trzeba uzyskiwać pozwolenia na wycięcie drzewa, którego (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane