Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Jak uzyskać zasiłek macierzyński?

  ;zaświadczenie płatnika zasiłku o okresie pobierania zasiłku macierzyńskiego przez ubezpieczoną matkę dziecka, o okresie przysługującego jej zasiłku macierzyńskiego oraz o stawce (...)

 • Maksymalny okres przerwy w procesie karnym

  Po jakim czasie przerwy między rozprawami, rozprawa powinna być prowadzona od nowa, na czyj wniosek w procesie cywilnym, karnym i o wykroczenie ? Proszę o podanie podstawy prawnej. Jesli (...)

 • Umorzenie postępowania rozgraniczeniowego

  dalej przed sądem cywilnym, w trakcie którego jedna ze stron złożyła wniosek o umorzenie postępowania. Jaki będzie skutek ewentualnego umorzenia postępowania o rozgraniczenie przez (...)

 • Porada prawna na temat wniosek o wszczecie postepowania

  Nie szukaj dłużej informacji na temat wniosek o wszczecie postepowania, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Życie publiczne ma być jawne

  organizacje społeczne na konsultacje dotyczące projektu ustawy o jawności życia publicznego. Konsultacje odbędą się 6 listopada 2017 r. o godz. 11.00 w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów (...)

 • Zmiany w prawie mają przyspieszyć wydobycie gazu i ropy

  wykonywane przez kilka podmiotów które zawarły umowę o współpracy. Uczestnikiem umowy o współpracy będzie również NOKE. Ramowy kształt umowy o współpracy określi Rozporządzenie, (...)

 • Klauzula przeciwko unikaniu opodatkowania

  we wniosku okoliczności wskazują, że do czynności określonej we wniosku nie maja zastosowania przepisy dot. klauzuli przeciwko unikaniu opodatkowania. Wniosek o wydanie opinii podlega opłacie (...)

 • Dosyć tortur na policji!

  nie poinformował zgromadzonych na sali, czy stosownie do przepisów Kodeksu postępowania karnego złoży zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa składania fałszywych zeznań. Wnioski

 • Wpis hipoteki a egzekucja z nieruchomości

  moim wniosku (ale przed jego rozpoznaniem) wpłynął wniosek o wpis wzmianki o wszczęciu egzekucji z nieruchomości. Oba wnioski sąd rozpoznał pozytywnie tego samego dnia, choć mój wpis (...)

 • Świadkowie na sprawie o alimenty

  ? Czy nieletni syn (17 lat) może uczestniczyć we własnej sprawie i zabierać głos? Czy na sprawie o alimenty mogą być obecne tzw. osoby trzecie? Sprawa o alimenty rozpatrywana jest w toku postepowania

 • Zażalenie na postanowienie oddalające wniosek

  sytuacji sam mogę napisać zażalenie? Czy takie zażalenie podlega opłacie, tak jak podlegał tej opłacie wniosek? W ilu egzemplarzach należy wysłać takie zażalenie? Z wnioskiem o wznowienie (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Alimenty na pełnoletnie dziecko (2)

  Czy pelnoletnie dziecko, uczace sie moze starac sie o alimenty od ojca? Nigdy nic od niego nie dostalam, a teraz czym jestem starsza potrzebuje coraz wiecej (...)

 • Jesli w marcu koncze 25 lat i chce dalej studiowac dziennie

  Czy w takim przypadku jestem w stanie wygrac sprawe w sadzie? Twoje pytanie jest zbyt ogólne, nikt ci nie jest w stanie odpowiedzieć bez znajomości (...)

 • Presco atakuje!!! co robić?

  Witam, dostałem pismo od firmy PRESCO - "Ostateczne wezwanie do zapłaty", bo jak tego nie zrobię to 26.07.04 sprawa bedzie w sądzie" (...)

 • Osoby, które prosiły mnie o rady prawne

  Witam, dostaje sporo mailów z tego forum z prosbą o pomoc. Wprawdzie nie przypominam sobie żebym tutaj pisał, ale jeżeli te osoby ktore do mnie pisały (...)

 • POLISA POSAGOWA PZU

  Poszukuję osób,które złożyły do sądu pozwy o wypłacenie należności z tytułu"polisa posagowa".Odwoływałam sie do PZU,ale bezskutecznie,dlatego (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane