Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Kodeks karny wykonawczy Cz. III

  zmianę okresu próby w sprawach dotyczących wykonywania postanowienia o warunkowym zwolnieniu, 3) składanie wniosków o ustanowienie, rozszerzenie lub zmianę obowiązków w okresie próby, (...)

 • Kodeks karny wykonawczy Cz. II

  , o których mowa w art. 123a § 1, 2 i 3, są okresami składkowymi na zasadach określonych w przepisach o zaopatrzeniu emerytalnym pracowników i ich rodzin.§ 2. Skazany zwalniany z zakładu karnego

 • III - Kodeks postępowania karnego - Środki przymusu. Postępowanie przygotowawcze

  niezbędnych do ochrony mienia i mieszkania aresztowanego. § 2. O poczynionych wystąpieniach i wydanych zarządzeniach należy powiadomić tymczasowo aresztowanego.  Art. (...)

 • Porada prawna na temat wniosek o widzenie tymczasowo aresztowanego

  Nie szukaj dłużej informacji na temat wniosek o widzenie tymczasowo aresztowanego, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • VI - Kodeks postępowania karnego - Postępowanie w sprawach karnych ze stosunków międzynarodowych

  stanowi, wniosek państwa obcego o zastosowanie tymczasowego aresztowania osoby ściganej zastępuje wniosek o wydanie.§ 2. W wypadku, o którym mowa w § 1, prokurator (...)

 • Prawo do widzeń z tymczasowo aresztowanym

  którego dyspozycji aresztowany pozostaje (organ dysponujący). Widzenie trwa 60 minut. O liczbie widzeń tymczasowo aresztowanego w tym samym dniu decyduje dyrektor. W widzeniu (...)

 • Zabezpieczenie interesów tymczasowo aresztowanego

  chodzi o widzenie, to osoba tymaczasowo aresztowana może uzyskać widzenie po wyrażeniu zgody przez organ, do którego dyspozycji pozostaje; korespondencja tymczasowo aresztowanego (...)

 • Prawo do odwiedzin tymczasowo aresztowanego

  widzenie po wydaniu zarządzenia o zgodzie na widzenie przez organ, do którego dyspozycji pozostaje (Sąd po wniesieniu aktu oskarżenia). Od jego decyzji zależy częstotliwość odwiedzin. (...)

 • Prawo do widzeń z tymczasowo aresztowanym

  postępowania karnego, wówczas prokurator może odmówić zgody na widzenie z aresztantem. Jest to uprawnienie organu do dyspozycji którego osoba aresztowanego pozostaje. tymczasowe aresztowanie, (...)

 • Zasadność zadośćuczynienia

  fakt, że konieczne jest stwierdzenie winy funkcjonariusza wyrokiem sądowym lub orzeczeniem dyscyplinarnym. Poza tym organ, który wydaje zarządzenia o zgodzie na widzenie z tymczasowo aresztowanym (...)

 • Kodeks karny wykonawczy

  skazanego o jego prawach i obowiązkach oraz o konsekwencjach wynikających z uchylania się od odbywania kary. Art. 54. Karę ograniczenia wolności wykonuje się w miejscu zamieszkania (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane