Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Zaświadczenie komornika o bezskuteczności egzekucj

  Sąd okręgowy zabezpieczył powództwo przez zobowiązanie pozwanego pana X do płacenia alimentów na rzecz małoletnich dzieci. Natomiast wniosek o rozwód postanowił oddalić ze względu (...)

 • Zajęcie wynagrodzenia za długi męża

  między nami rozdzielność majątkowa. W 2004 r. została złożony wniosek o rozwód; niestety nie otrzymałam rozwodu; w międzyczasie mąż wyjechał z kochanką do USA. Znam adres pobytu (...)

 • Podział zarobków w małżeństwie

  pewną bezradność trudno jest zdecydować się na wniosek o rozwód lub inne drastyczne kroki. Czy w podobnej sytuacji mąż ma obowiązek (z mocy prawa) wypłacania do dyspozycji żony comiesięcznie (...)

 • Opinia prawna na temat wniosek o rozwód

  Nie szukaj dłużej informacji na temat wniosek o rozwód, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Kodeks postępowania cywilnego

  pozostaje w związku z działalnością tego zakładu lub oddziału.Art. 34. Powództwo o zawarcie umowy, ustalenie jej treści, o zmianę umowy oraz o ustalenie istnienia umowy, (...)

 • Rozwód - wniesienie wniosku przez stronę winną

  Czy dopuszczalne jest by wniosek o rozwód wniósł małżonek winny rozkładu pożycia małżeńskiego? Niedopuszczalne jest orzeczenie rozwodu, jeżeli żąda go małżonek wyłącznie winny (...)

 • Ustawa z dnia 28 listopada 2003 r. o świadczeniach rodzinnych (WYCIĄG)

  rodzinnego o ustaleniu opiekuna prawnego dziecka, f) zaświadczenie o uczęszczaniu dziecka do szkoły lub szkoły wyższej, g) zaświadczenie z urzędu pracy o braku propozycji zatrudnienia (...)

 • Śledzenie kogoś na ulicy - naruszenie prywatności

  uzasadnić. zawiadomienie o przestępstwie, wniosek o ściganie, rozwód, dowody

 • Zawieszenie sprawy o alimenty a proces rozwodowy

  lub wniosek o zabezpieczenie powództwa w takiej sprawie sąd przekaże sądowi, w którym toczy się sprawa o rozwód, w celu rozstrzygnięcia o nich w myśl przepisu art. 443". Zgodnie (...)

 • VII - Kodeks postępowania cywilnego - Postępowanie nieprocesowe

  wniosku, jeżeli osoba ta ma przedstawiciela ustawowego.§ 3.  Wniosek o ubezwłasnowolnienie częściowe można zgłosić już na rok przed dojściem do pełnoletności osoby, której (...)

 • Proces rozwodowy a roszczenie o alimenty

  odrębnego w sprawach rozwodowych. Przepis ten wprowadza regułę, wedle której w czasie trwania procesu o rozwód lub o separację nie może być wszczęta odrębna sprawa o zaspokojenie (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Jakub Spalik

Jakub Spalik

Specjalizuje się w prawie gospodarczym i handlowym. Doradza małym i średnim przedsiębiorcom. Sporządza umowy cywilnoprawne oraz pisma procesowe dla podmiotów profesjonalnych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • ILE TRWA ROZWÓD ???

  Bardzo proszę, powiedzcie mi ile czasu trwa rozwód, jeśli zarówno ja jak i mój mąż jestesmy zgodni co do rozwodu i nie mamy dzieci.. Z góry dziękuje.. (Stella) (...)

 • Rozwód

  Witam Podjęłam decyzje o rozwodzie z moim mężem, który przebywa obecnie w zakładzie psychiatrycznym, ja natomiast jestem bezrobotna, czy mogę w (...)

 • Unieważnienie małżeństwa Kościelnego

  Prosze o pomoc.Mam 25 lat i od 2 lat jestem po rozwodzie cywilnym.Teraz chcialabym rowodu Koscielnego.Prosze mi pomoc bo nie wiem od czego mam zacząc.Bylam (...)

 • ŻONA MI NIE DAJE SYNA PRZED ROZWODEM

  Mam 27 lat i rozstałem się z żoną,problem jest taki że żona twierdzi że nie mogę go brać do siebie...twierdzi że założyła już sprawę o rozwód (...)

 • Po separacji rozwód?

  Czy po separacji (2 lata) automatycznie nastąpi rozwód czy trzeba pisać nowy pozew?i zakładać nową sprawę w sądzie?ŁUKASZ-proszę o odpowiedź. (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane