Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Alimenty na rzecz mojego brata i jego córki. Czy mi coś grozi?

  Sprawa w skrócie wygląda tak: Mam brata, który jest pijakiem (politycznie to mówi się,że jest "alkoholikiem"). Miał żonę, ma dziecko. Jest po (...)

 • Alimenty na studia

  Mam 19 lat dostałam się na studia zaoczne do Białegostoku...Rodzice powiedzieli,ze dadzą mi na studia mialam sie tam przeprowadzic znalesc prace...Sprawy (...)

 • dziecko alkoholika

  Witam, Mój ojciec jest alkoholikiem, ponad 10 lat temu miał juz jedną sprawę o znęcanie się nad rodziną ( wyrok 2 lata w zawieszeniu na 5). Obecnie (...)

 • Pozew o rozwód a przyjaciel

  Złożyłam w czerwcu pozew o rozwód oraz do prokuratury zgłoszenie o znęcaniu się psychicznym, fizycznym i alkoholizmu mojego męża. Niestety dopiero (...)

 • Ubezwłasnowolnienie

  Mam problem - moja siostra jest anorektyczką i alkoholiczką (choć to podobno niemożliwe). Nie chce poddać się żadnej formie leczenia. Jest to osoba (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane