Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Powołanie biegłego w procesie cywilnym

  powód może zgłosić wniosek o powołanie biegłego? Czy wniosek musi być w formie pisemnej, a jeśli tak to w ilu egzemplarzach? Z jakiego zakresu biegły powinien być powołany (...)

 • Nieuzasadnione wynagrodzenie komornika sądowego

  prostu nieuczciwa. Jestem w trakcie pisania skargi do sądu na komornika i zamierzam wnieść do sądu wniosek o powołanie biegłego do ustalenia rzeczywistych kosztów działania komornika.Czy (...)

 • Wniosek o powołanie biegłego

  Toczy sie śledztwo w sprawie karnej z art.286 kk i jako pokrzywdzony składam kilka razy do prokuratury wnioski na piśmie o powołanie biegłego księgowego. Na żadne pismo w sprawie powołania (...)

 • Opinia prawna na temat wniosek o powołanie biegłego

  Nie szukaj dłużej informacji na temat wniosek o powołanie biegłego, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Dopuszczenie dowodu z opinii biegłego

  , powołuje się innego biegłego. Jednak wydaje się, iż powołanie innego biegłego może nastąpić także w innych sytuacjach. Zgodnie bowiem z art. 167 kpk, dowody przeprowadza się m.in. (...)

 • Ostateczne koszty biegłego sądowego

  , zaś parking podał kwotę 1000 zł. Właściciel złożył wniosek o powołanie biegłego sądowego w celu sutalenia wartości samochodu. Sąd stwierdził, iż wobec braku zgodności (...)

 • Postanowienie o powołaniu biegłego

  kierowała się firma była chęć osiągnięcia nienależnej korzyści materialnej. W celu wykazania jak ogromną wartość materialną próbowała osiągnąć firma złożyłem wniosek o powołanie (...)

 • Odstąpienie od dokonania opinii przez biegłego

  do tej sprawy nie będzie miała racji bytu i zostanie zapewne umorzona. Biegły wykonuje polecenia sądu. Z kolei wniosek o powołanie biegłego zgłasza dany uczestnik postępowania. (...)

 • Koszty postępowania w sprawie nieletniego

  wniosek o powołanie biegłego z wiedzy o ruchu drogowym i sąd zarządził wpłatę na poczet tej opinii, jednocześnie na rozprawie nie przekazał tej informacji, że taką (...)

 • Zaskarżenie opinii biegłego

  wniosek o powołanie nowego biegłego.W tym miejscu można przytoczyć wyrok Sądu Apelacyjnego z dnia z dnia 5 czerwca 2002 r. (III AUa 811/2002), w tezie którego Sąd Apelacyjny wskazał, (...)

 • Zmiana powództwa - forma

  ubezpieczenia w kwocie 7.000 zł, ale otrzymała odpowiedź odmowną. Uposażona złożyła pozew do sądu i wniosek o powołanie biegłego w tej sprawie. Z opinii biegłego wynika, (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Katarzyna Tomczak

Katarzyna Tomczak

Specjalizuje się w prawie rodzinnym - pomaga w egzekucji alimentów, doradza podczas rozwodów i przy podziale majątku. Prowadzi sprawy spadkowe. Sporządza także opinie z zakresu prawa mieszkaniowego.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

  Wysokie ODSZKODOWANIA (do 10 lat wstecz) za bezumowne korzystanie z mienia, czyli zajęcia terenu pod sieci energetyczne (np. przewody biegnące nad Twoją (...)

 • odzyskanie wlozonych pieniedzy w romont mieszkania

  witam jestem po rozwodzie zrobilem prawie cale mieszkanie na podaszu u tesciow teraz chca mnie wymeldowac czy mam mozliwosc odzyskania pieniedzy za wszystkie (...)

 • Państwo prawa?

  Proszę opomoc w sprawie fałszerstwa testamentu biegły grafolog wydał 2 opinie różniące się o 180stopni czy kwestionować iż biegły w moim (...)

 • czy ktoś mi pomże

  Proszę o poradę biegły grafolog wydał 2 opinie różniące się o 180stopni czy kwestionować iż biegły w moim mniemaniu stracił wiarygodność (...)

 • Unieważnienie małżeństwa Kościelnego

  Prosze o pomoc.Mam 25 lat i od 2 lat jestem po rozwodzie cywilnym.Teraz chcialabym rowodu Koscielnego.Prosze mi pomoc bo nie wiem od czego mam zacząc.Bylam (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane