Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Kodeks spółek handlowych

  zawiadomienia o nabyciu akcji, udziałów lub o uzyskaniu pozycji dominującej w spółce handlowej albo spółdzielni. W razie zbiegu przepisów, (...)

 • Jak uzyskać zaświadczenie od organu podatkowego?

  niezaleganiu w podatkach lub stwierdzające stan zaległości Zaświadczenie o niezaleganiu w podatkach lub stwierdzające stan zaległości wydaje się na podstawie (...)

 • Ordynacja podatkowa (art. 272 - 344)

  się w miejscu prowadzenia kontroli. § 5. W przypadku gdy poprzez nieobecność kontrolowanego, osoby, o której mowa w art. 281a lub w art. 284 § 1 zdanie drugie (...)

 • Porada prawna na temat wniosek o niezaleganiu w podatkach dla spółki z o.o.

  Nie szukaj dłużej informacji na temat wniosek o niezaleganiu w podatkach dla spółki z o.o., zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Ordynacja podatkowa (art. 21 - 119)

  stosuje się do opłat, o których mowa w przepisach o podatkach i opłatach lokalnych. Art. 64. § 1. Zobowiązania podatkowe oraz zaległości podatkowe wraz z odsetkami za (...)

 • Kodeks spółek handlowych (art. 528-574)

  obowiązki spółki dzielonej, określone w planie podziału.§ 2. Na spółkę przejmującą lub spółkę nowo zawiązaną powstałą w związku z podziałem przechodzą z (...)

 • Kodeks spółek handlowych (art. 201-300)

  organ, o którym mowa w art. 271 pkt 2, albo w przypadkach określonych w art. 21. Art. 274. § 1. Otwarcie likwidacji następuje z dniem uprawomocnienia się orzeczenia o (...)

 • Ustawa o podatkach i opłatach lokalnych

  ” stawki, o których mowa w ust. 1, obowiązujące w następnym roku podatkowym, przeliczone zgodnie z zasadami określonymi w ust. 1-3, zaokrąglając je w górę (...)

 • Ordynacja podatkowa (art. 1 - 20r)

  było - w ostatnim dniu tego miesiąca.§ 4. Terminy określone w latach kończą się z upływem tego dnia w ostatnim roku, który odpowiada początkowemu dniowi terminu, (...)

 • Przekształcenie spółki z o.o. w spółkę osobową

  .?Plan przekształcenia spółki wraz z załącznikami zawiera podstawowe informacje dotyczące spółki przekształcanej (spółki z o.o.) oraz spółki osobowej, (...)

 • Prawo upadłościowe i naprawcze (art. 1-184)

  . 20. 1. Wniosek o ogłoszenie upadłości może zgłosić dłużnik lub każdy z jego wierzycieli.2. Wniosek mogą zgłosić również: 1) w stosunku (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane