Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Jak założyć w Polsce kasyno? Czy obywatel Niemiec może to zrobić?

  właściwego naczelnika urzędu skarbowego o pokryciu udziałów lub akcji z ujawnionych źródeł przychodóww przypadku akcjonariuszy (wspólników) (...)

 • Ordynacja podatkowa (art. 21 - 119)

  wydaniem decyzji, o której mowa w § 2 pkt 2. § 5. Zabezpieczenie następuje w trybie przepisów o postępowaniu egzekucyjnym w administracji albo w formie określonej (...)

 • Z jakiego wsparcia aktywizacyjnego mogą korzystać bezrobotni?

  gospodarstwa rolnego w rozumieniu ustawy o podatku rolnym lub prowadzącej dział specjalny produkcji rolnej, o którym mowa w ustawie o podatku dochodowym od (...)

 • Porada prawna na temat wniosek o niezaleganie w podatkach

  Nie szukaj dłużej informacji na temat wniosek o niezaleganie w podatkach, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Jak orzeka się o niepełnosprawności?

  względów zdrowotnych lub rodzinnych;  przebywających w zakładach karnych i poprawczych;  przebywających w domach pomocy społecznej i ośrodkach wsparcia w rozumieniu (...)

 • Kto i na jakich zasadach może sprzedawać alkohol?

  alkoholowymi, wzorów wniosków oraz wzorów informacji o sprzedaży napojów alkoholowych;sprzedaż napojów alkoholowych, wymienionych w (...)

 • Ordynacja podatkowa (art. 272 - 344)

  czynności na rzecz kontrolowanego w miejscu wszczęcia kontroli. § 2.  W przypadkach, o którym mowa w § 1 i § 1a, kontrolowanemu lub osobie, o której mowa w (...)

 • Ustawa o grach i zakładach wzajemnych

  mieszkańcami.Art. 34. 1. Rozpatrzenie wniosków o udzielenie zezwolenia na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie gier i zakładów wzajemnych, o (...)

 • Ordynacja podatkowa (art. 1 - 20r)

  zgody w terminie 6 miesięcy od dnia wystąpienia o nią, organ właściwy w sprawie porozumienia zawiadamia o tym wnioskodawcę.§ 2. W przypadku, o którym mowa (...)

 • Ustawa o podatkach i opłatach lokalnych

  ” stawki, o których mowa w ust. 1, obowiązujące w następnym roku podatkowym, przeliczone zgodnie z zasadami określonymi w ust. 1-3, zaokrąglając je w górę do pełnych (...)

 • Jak uzyskać zaświadczenie od organu podatkowego?

  niezaleganiu w podatkach lub stwierdzające stan zaległości Zaświadczenie o niezaleganiu w podatkach lub stwierdzające stan zaległości wydaje się na podstawie dokumentacji (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Alimenty od babki przebywającej w USA

  Potrzebuję porady w następującej sprawie: mam 17 letnią córkę. Jjej ojciec (nie jesteśmy razem) od ponad 8 lat nie płaci alimentów (mam wyrok (...)

 • Praca na czarno-brak wynagrodzenia.

  Witam Podczas wakacji pracowałem w budce z hot-dogami oczywiście nie spisałem, żadnej umowy dogadaliśmy sie ustnie, ale do dziś nie otrzymałem żadnej (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane