Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Jak założyć spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością? - Sekwencja czynności

  ;łki Sądu Rejonowego Wydziału Gospodarczego KRS. Wniosek składa się na urzędowych formularzach (art. 19 ust. 2 ustawy o KRS):KRS W3 - wniosek o rejestrację podmiotu, KRS (...)

 • opieki zdrowotnej (KRS-WK)

  Formularz KRS-WK stanowi załącznik do formularza KRS-W3. Formularz ten (KRS-WK) jest składany w dwóch celach: w celu wpisania zarządu oraz w celu wpisania organu nadzoru tj. rady (...)

 • Rejestracja spółki z o.o. w KRS

  się wniosek o dokonanie rejestracji – na formularzu wniosku o rejestrację podmiotu w rejestrze przedsiębiorców - spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, oznaczonym symbolem KRS-W3. Do powyższego

 • Opinia prawna na temat wniosek krs- wk

  Nie szukaj dłużej informacji na temat wniosek krs- wk, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Postępowanie przy rejestracji spółki z o.o.

  ust. 2 ustawy o KRS): KRS W3 - wniosek o rejestrację podmiotu, KRS WE - załącznik do wniosku KRS W3, w którym wpisujemy dane wspólników spółki, (...)

 • Założenie spółki komandytowej

  działalności spółki wg Polskiej Klasyfikacji Działalności; formularz KRS-WA (oddziały, terenowe jednostki organizacyjne) - jeżeli spółka posiada oddziały formularz KRS-WH (...)

 • Wycofanie aportu ze spółki z o.o. i jej likwidacja - opinia prawna

  urzędowym formularzu (zasadniczo: KRS – W3, KRS – WM, KRSWK). Wniosek taki składa się do sądu prowadzącego dotychczasowy rejestr sądowy, który to sąd (...)

 • Założenie spółki jawnej

  urzędowych formularzach KRS-W1 wraz z załącznikami, określającymi: przedmiot działalności spółki - KRS-WM jej wspólników - KRS-WB sposób powstania podmiotu - KRS-WH wspó

 • Likwidacja spółki z o.o. z powodu niepodwyższenia kapitału zakładowego - opinia prawna

  rejestru przedsiębiorców na urzędowym formularzu (zasadniczo: KRS – W3, KRS – WM, KRSWK). Wniosek taki składa się do sądu prowadzącego dotychczasowy (...)

 • Spółka akcyjna w organizacji

  przedmiotowego wniosku należy ponadto dołączyć:formularze uzupełniające:obligatoryjnie:formularz KRS-WG (Emisje akcji) formularz KRS-WK (Organy podmiotu/wspólnicy uprawnieni do (...)

 • Elementy wniosku o wpis spółki z o.o. do Krajowego Rejestru Sądowego

  KRS-WK,- przedmiot działalności – KRS-WM- REGON, NIP – KRS-ZYDo ww. dokumentów należ załączyć, zgodnie z art. 19b ustawy o krajowym rejestrze sądowym:1) (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Jakub Spalik

Jakub Spalik

Specjalizuje się w prawie gospodarczym i handlowym. Doradza małym i średnim przedsiębiorcom. Sporządza umowy cywilnoprawne oraz pisma procesowe dla podmiotów profesjonalnych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Do Kuratorów zawodowych

  Wypowiedzi na temat kuratorów społecznych aplikacji i kurateli penitencjarnej były dość ciekawe. Proponuje jednak stworzyć nową grupę dyskusyjną (...)

 • Sprzedaż motoreweru - brak pełnoletności PILNE

  Witam, mam 17 lat. Niedawno sprzedalem skuter ktorego jestem wspolwlascicielem. Standardowo spisalem umowe kupna/ sprzedazy z zainteresowanym nabywca, (...)

 • Alimenty na dziecko - jak długo do rąk matki ?

  Witajcie, Mam zasądzone alimenty na dziecko płatne do rąk matki. Czy i po jakim czasie można przelewać alimenty na konto dziecka ? Chcę aby alimenty (...)

 • wymazanie z KRS

  Witam zostałem w 2004 roku skazany wyrokiem 6 m-cy w zawieszeniu na 3 lata czy na chwile obecną mogę otrzymać zaświadczenie że nie byłem karany? Dodam (...)

 • Dni wolne za święta w sobotę

  1 i 3 maja to wolne dni. 1 - czwartek, 3 - sobota, co w takim razie z piątkiem, czy aby nie jest ustawowo wolnym dniem o pracy, jeżeli 3 maja wypada (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane