Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • wyrok niezaskarżalny

  ). Dodatkowo dłużnik złożył do komornika wniosek o umorzenie do komornika. Komornik natomiast stwierdził, że w takiej sytuacji postanowienie sądu o przywróceniu terminu jest niezaskarżalne (...)

 • Składanie wniosków w postępowaniu karnym

  osoba, przeciwko której wniesiono oskarżenie do sądu, a także osobę, co do której prokurator złożył wniosek o warunkowe umorzenie postępowania. Skoro zatem w tej sprawie nie ma oskarzonego, (...)

 • Zajęcie udziałów w spółce przez komornika

  sądowemu ustalonej ceny, udziały będą sprzedane w trybie przewidzianym w przepisach egzekucyjnych.Przepisy nie przewidują żadnych terminów, w których komornik byłby zobligowany do powołania

 • Porada prawna na temat wniosek do sanepidu

  Nie szukaj dłużej informacji na temat wniosek do sanepidu, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Wyjawienie majątku dłużnika

  wniosek o wydanie tytułu wykonawczego, z wnioskiem o zwolnienie z obowiązku złożenia do akt uwierzytelnionego odpisu lub wypisu z dokumentu albo jego uwierzytelnionej kserokopii. Po otrzymaniu (...)

 • Odrzucenie skargi przez WSA

  oczywiście terminy na to pozwolą). Zgodnie z art. 243, prawo pomocy może być przyznane stronie na jej wniosek złożony przed wszczęciem postępowania lub w toku postępowania. Wniosek (...)

 • Doręczanie pism stronie posiadającej pełnomocnika

  . Uważam, że sąd powinien przysłać mi uzasadnienie lub napisać, że wysyła je do pełnomocnika, bo mnie się nie należy w takiej sytuacji. Chcę napisać apelację sama, a żeby ją napisać, muszę (...)

 • Uregulowanie zaległych spraw spadkowych

  wniosek o dział spadku, czy też złoży od razu wniosek o dział spadku po mężu, wnioskując jednocześnie o stwierdzenie nabycia spadku po wszystkich trzech osobach (ten sposób powinien najbardziej

 • Przywrócenie terminu na złożenie sprzeciwu

  . Postanowieniami kończącymi postępowanie są – między innymi - postanowienia o odrzuceniu wniosku o przywrócenie terminu lub odmawiające przywrócenia terminu do wniesienia środka odwoławczego (...)

 • Ujawnienie adresu policjanta

  policjanta. W przypadku udostępniania danych osobowych w celach innych niż włączenie do zbioru, administrator danych udostępnia posiadane w zbiorze dane osobom lub podmiotom uprawnionym do ich (...)

 • Odebranie godzin nadliczbowych

  w ramach godzin nadliczbowych. W dniu dzisiejszym złożył wniosek do pracodawcy o wybranie w dniu 25.04.2009 r. 2 godzin nadliczbowych z przepracowanych w dniu 23.03.09r. Pozostaje temu pracownikowi (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Unieważnienie małżeństwa Kościelnego

  Prosze o pomoc.Mam 25 lat i od 2 lat jestem po rozwodzie cywilnym.Teraz chcialabym rowodu Koscielnego.Prosze mi pomoc bo nie wiem od czego mam zacząc.Bylam (...)

 • URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

  CHCE SIE DOWIEDZIEC JAKTO JEST Z URLOPEM WYCHOWAWCZYM PLATNYM. OD 1 LISTOPADA ZACZYNAM PRACE. TERMIN PORODU MAM NA 8 MARCA WIEC 3,4MIESIACE POPRACUJE. (...)

 • Do Kuratorów zawodowych

  Wypowiedzi na temat kuratorów społecznych aplikacji i kurateli penitencjarnej były dość ciekawe. Proponuje jednak stworzyć nową grupę dyskusyjną (...)

 • Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

  Witam. Kilka dni temu kupiłem auto z Niemiec, podpisałem umowę kupna- sprzedaży i na umowie tej sprzedający nie był ostatnim właścicielem pojazdu (...)

 • dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

  Na zwolnienie poszlam w 6 tygodniu ciazy. Lekarz powiedzial mi, ze nalezy mi sie tylko 180 dni zwolnienia, a ja do pracy przed porodem juz nie wroce. Co (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane