Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Umorzenie postępowania egzekucyjnego

  musiał skierować czynności egzekucyjne do wskazanego przez wierzyciela majątku (który okazał się być własnością osoby trzeciej). W takiej sytuacji właścicielowi nieruchomości przysługiwało (...)

 • KRUS i wspólne rozliczanie małżonków

  terminie określonym do złożenia zeznania za rok podatkowy, czyli do końca kwietnia następnego roku. Nieograniczony obowiązek podatkowy dotyczy osób, które mają miejsce zamieszkania (...)

 • Wobec jakich podmiotów można ogłosić upadłość? Zdolność upadłościowa

  oraz dzieci lub rodzice zmarłego, nawet wówczas, gdy nie dziedziczą po nim. Pamiętaj, że: Zdolność upadłościowa oznacza zdolność danego podmiotu do ogłoszenia w stosunku do niego upadłości, Spółka

 • Opinia prawna na temat wniosek do sanepidu

  Nie szukaj dłużej informacji na temat wniosek do sanepidu, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Zachowek przy dziedziczeniu ustawowym - opinia prawna

  przeprowadza się w ten sposób, że wartość darowizn podlegających zaliczeniu dolicza się do spadku lub do części spadku, która ulega podziałowi między spadkobierców obowiązanych (...)

 • Gry losowe w internecie - opinia prawna

  wykluczyć z katalogu gier, do których można by zaliczyć opisaną w stanie faktycznym zabawę, gry opisane w punktach od 4 do 12. Podobnie przedstawionej zabawy nie można zaliczyć do (...)

 • Zakładanie i zasady funkcjonowania spółki komandytowo-akcyjnej

  do działania za spółkę. Wniosek taki składa się na formularzu KRS-W2, do którego należy dołączyć poniższe załączniki:KRS-WB (wskazujący skład komplementariuszy),KRS-WG (...)

 • Europejskie Rady Zakładowe w Polsce

  nie dojdzie do zawarcia porozumienia? Jeżeli nie dojdzie do zawarcia porozumienia o ustanowieniu europejskiej rady zakładowej lub ustaleniu sposobu informowania pracowników i konsultacji z pracownikami

 • Choroba a przywrócenie terminu

  , że jeśli sąd wyznacza rozprawę, to już na pewno wniosek oddali. Jest to raczej sygnał, że sąd powziął pewne wątpliwości, które - być może - da się wyjaśnić na rozprawie.Sąd oddali (...)

 • Co powinieneś wiedzieć zanim pojedziesz na wymarzone wakacje? - ABC turysty

  ) to konsument może żądać odstąpienia od umowy lub obniżenia ceny towaru. Konsumenci nie mają prawa do zwrotu towarów. Jeśli towar nie jest wadliwy, konsument nie ma prawa, w świetle przepisów, (...)

 • Postanowienie wstępne a częściowe

  Można wnieść wniosek o wydanie postanowienia częściowego lub wniosek o wydanie postanowienia wstępnego. Jakie są kryteria, który wniosek wnosimy ? W postępowaniu cywilnym nieprocesowym (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Katarzyna Tomczak

Katarzyna Tomczak

Specjalizuje się w prawie rodzinnym - pomaga w egzekucji alimentów, doradza podczas rozwodów i przy podziale majątku. Prowadzi sprawy spadkowe. Sporządza także opinie z zakresu prawa mieszkaniowego.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Unieważnienie małżeństwa Kościelnego

  Prosze o pomoc.Mam 25 lat i od 2 lat jestem po rozwodzie cywilnym.Teraz chcialabym rowodu Koscielnego.Prosze mi pomoc bo nie wiem od czego mam zacząc.Bylam (...)

 • URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

  CHCE SIE DOWIEDZIEC JAKTO JEST Z URLOPEM WYCHOWAWCZYM PLATNYM. OD 1 LISTOPADA ZACZYNAM PRACE. TERMIN PORODU MAM NA 8 MARCA WIEC 3,4MIESIACE POPRACUJE. (...)

 • Do Kuratorów zawodowych

  Wypowiedzi na temat kuratorów społecznych aplikacji i kurateli penitencjarnej były dość ciekawe. Proponuje jednak stworzyć nową grupę dyskusyjną (...)

 • Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

  Witam. Kilka dni temu kupiłem auto z Niemiec, podpisałem umowę kupna- sprzedaży i na umowie tej sprzedający nie był ostatnim właścicielem pojazdu (...)

 • dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

  Na zwolnienie poszlam w 6 tygodniu ciazy. Lekarz powiedzial mi, ze nalezy mi sie tylko 180 dni zwolnienia, a ja do pracy przed porodem juz nie wroce. Co (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane