Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Jak podzielić spółdzielcze prawa do lokalu między (byłych) małżonków?

  oznacza, że przedmiotem waloryzacji (według wartości rynkowej lokalu) jest wkład mieszkaniowy albo jego wniesiona część (waloryzowane na dzień orzekania o podziale majątku). Podstawa (...)

 • Podział majątku małżonków po rozwodzie

  zwaloryzowany wkład mieszkaniowy będzie podlegał podziałowi między Panem a Pana byłą żoną. spółdzielcze prawo lokatorskie, podział majątku, rozwód, postępowanie rozwodowe, wyrok rozwodowy

 • Podział majątku po rozwodzie

  , a jeśli nie dojdą do porozumienia – sąd w postępowaniu nieprocesowym po rozwodzie albo w procesie o rozwód, jeśli nie przedłuży to postępowania. rozwód, podział majątku, III filar, (...)

 • Opinia prawna na temat wkład mieszkaniowy po rozwodzie

  Nie szukaj dłużej informacji na temat wkład mieszkaniowy po rozwodzie, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Gdy odziedziczyłeś wkład mieszkaniowy... - opinia prawna

  oszacować koszty do dochodzenia tej kwoty. dziedziczenie, spadek, wkład mieszkaniowy

 • Zamiana mieszkania

  prawa Przyjęcie w poczet członków spółdzielni Podział mieszkania spółdzielczego po rozwodzie Niezbywalność spółdzielczego prawa lokatorskiego Dziedziczenie wkładu Spółdzielcze (...)

 • Koszty budowy lokalu a pomoc państwa

  W sprawie mojego mieszkania ?lokatorskiego? to wymagany wkład mieszkaniowy w dacie przydziału tego mieszkania wynosił 1000 zł. z \"groszem\" po denominacji a kredyt zaciągnięty przez spółdzielnie

 • Podatek spadkowy a mieszkanie lokatorskie

  z tytułu przypadającej na nią części zaciągniętego przez spółdzielnię kredytu na sfinansowanie kosztów budowy danego lokalu wraz z odsetkami. Polecamy też: Gdy odziedziczyłeś wkład mieszkaniowy

 • Lokal mieszkalny a majątek wspólny

  raczej było, przedmiotem majątku wspólnego małżonków. Po rozwodzie prawo do lokalu stało się „współwłasnością” (jest to określenie potoczne, ponieważ nie mamy do czynienia (...)

 • Ustawa o spółdzielniach mieszkaniowych

  wybudowanym z udziałem środków z Krajowego Funduszu Mieszkaniowego. Art. 12[2]. (uchylony) Art. 13. 1. Po ustaniu małżeństwa wskutek rozwodu lub po unieważnieniu małżeństwa małżonkowie (...)

 • Ulga budowlana a brak porozumienia małżonków

  -415-123-I/04), że pełny limit na kontynuację ulgi po rozwodzie przysługuje temu z małżonków, który dotąd nie dokonał z tego tytułu żadnych odliczeń. Zatem, z chwilą ustania związku (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Jakub Spalik

Jakub Spalik

Specjalizuje się w prawie gospodarczym i handlowym. Doradza małym i średnim przedsiębiorcom. Sporządza umowy cywilnoprawne oraz pisma procesowe dla podmiotów profesjonalnych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane