Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Kodeks pracy

  pracownikowi, w zakresie określonym w art. 672, warunki zatrudnienia nie mniej korzystne niż wynikające z przepisów

 • Ubezpieczaj się na korzystniejszych warunkach!

  . Umowa lub ogólne warunki ubezpieczenia mogą zawierać postanowienia korzystniejsze dla ubezpieczającego.   Umowa ubezpieczenia lub ogólne warunki ubezpieczenia mogą przewidywać, (...)

 • Prawo o szkolnictwie wyższym (art. 107 - 277)

  pracy, ustalając:  1) wysokość minimalnej i maksymalnej stawki wynagrodzenia zasadniczego w odniesieniu do poszczególnych stanowisk oraz wysokość i warunki przyznawania innych składników

 • Porada prawna na temat warunki

  Nie szukaj dłużej informacji na temat warunki, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Prawo celne - Kodeks celny

  należności, warunki ich udzielania, wzór wniosku o udzielenie ułatwienia oraz dokumenty, które należy do niego dołączyć, uwzględniając wysokość odsetek, o których mowa w art. (...)

 • Emerytura a praca za granicą

  warunki nabywania uprawnień do świadczeń emerytalno-rentowych przewiduje ustawodawstwo wewnętrzne tego państwa. Warunki wymagane do nabycia prawa do polskiej emerytury i renty, zasady obliczania (...)

 • Jak uzyskać informacje sektora publicznego do ponownego wykorzystania?

  podmiotowej Biuletynu Informacji Publicznej podmiotu zobowiązanego bądź w centralnym repozytorium informacji publicznej stanowią ofertę zawierającą te warunki. Warunki ponownego wykorzystywania (...)

 • Pracownicze programy emerytalne, czyli jak najlepiej oszczędzać na własną emeryturę

  emerytalnego, warunki i tryb przystępowania do programu i występowania z niego, proponowane warunki gromadzenia środków i zarządzania nimi, warunki gromadzenia środków (...)

 • Ustawa o grach i zakładach wzajemnych

  w art. 38;  6) zatwierdzone warunki techniczne prowadzenia rejestracji gości, o której mowa w art. 18 ust. 2;  7) nieprzekraczalny termin rozpoczęcia działalności. 2

 • Transgraniczne łączenie spółek kapitałowych

  zawiązanej, a także inne warunki dotyczące nabycia lub wykonywania tego prawa, jeżeli takie warunki zostały ustanowione.Połączenie może być przeprowadzone bez podwyższenia kapitału zakładowego, (...)

 • Osoba sprawująca osobistą opiekę nad dzieckiem a ZUS

  rolników, jako rolnik lub domownik w rozumieniu przepisów o ubezpieczeniu społecznym rolników, spełniasz warunki do objęcia ubezpieczeniami społecznymi jako:  pracownik w (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • czy właściciel miał prawo kazać podpisać mi taką umowę??

  Witam Państwa, przeprowadzam się teraz do innego miasta i poszukiwałem mieszkania. W końcu udało mi się znaleźć odpowiednie i podpisałem z właścicielem (...)

 • SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

  Proponuję przeprowadzenie sondy: Proszę napiszcie w jednym zdaniu ile dostajecie alimentów, lub ile Sąd przyznał bez wzglądu na to, czy są płacone, (...)

 • warunki zabudowy

  Witam 10 lat temu kupilem grunt 50 arow,w owym czasie gmina posiadala plan zagospodarowania,na ktorym dzialka moja byla uwzgledniona pod budownictwo i (...)

 • Warunki pracy!

  Witam Pracuję w fatalnych warunkach pracy czy z tego powodu mogę zerwać umowę bez żadnego problemu.A czy odszkodowanie też mi się należy ponieważ (...)

 • ustawa dotycząca rodziny zastępczej

  Witam! Czasem czytam Państwa forum i nie spotkałam się jeszcze z tematyką związaną z adopcją. Chciałabym wiedzieć, od czego należy rozpoczać (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane