Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Warunki lokalowe aptek

  szczegółowych wymogów, jakim powinien odpowiadać lokal apteki (Dz. U. 2002 r., Nr 171, poz. 1395 ze zm.). farmaceutyczne, warunki lokalowe aptek, powierzchnia, apteka ogólnodostępna, (...)

 • Udzielenie zezwolenia na prowadzenie apteki ogólnodostępnej

  prowadzenia apteki, nazwę apteki, o ile nadał ją wnioskodawca, numer zezwolenia na prowadzenie apteki, termin ważności zezwolenia, jeśli wnioskodawca wystąpił o zezwolenie na czas określony, (...)

 • Obowiązki przedsiębiorcy prowadzącego obrót produktami leczniczymi w zakresie dostosowania się do nowych przepisów

  kierunku farmacja, apteki ogólnodostępne w terminie do 1 października 2007 r. muszą spełnić wymogi co do powierzchni podstawowej lokalu apteki; powierzchnia podstawowa nie może być mniejsza (...)

 • Porada prawna na temat warunki lokalowe apteki

  Nie szukaj dłużej informacji na temat warunki lokalowe apteki, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Zmiana, cofnięcie i wygaśnięcie zezwolenia na prowadzenie apteki ogólnodostępnej

  , które co do zasady winno zostać rozpatrzone w ciągu miesiąca od jego wniesienia. Jakie są konsekwencje prowadzenia apteki bez wymaganego zezwolenia?Prowadzenie apteki ogólnodostępnej (...)

 • Dzienny opiekun może zająć się dzieckiem

  przeszkolony z zakresu pierwszej pomocy i musi posiadać warunki lokalowe zapewniające dziecku bezpieczną opiekę (warunki te sprawdzane są one podczas wywiadu środowiskowego przeprowadzanego (...)

 • Może zapisać dziecko do żłobka?

  wymagania lokalowe i sanitarne dotyczące żłobków i klubów dziecięcych? Wymagania lokalowe i sanitarne zostały uregulowane w rozporządzeniu Ministra Pracy i Polityki Społecznej (...)

 • Wysyłkowe apteki

  konkurencję dla tradycyjnej apteki. W celu zapewnienia bezpieczeństwa konsumenta ustawodawca zezwolił wyłącznie na wysyłkowy obrót preparatami bez recepty (tj. np. tzw. OTC: witaminy, środki (...)

 • Kierujący pojazdami

  drodze rozporządzenia, warunki i tryb wydawania praw jazdy, o których mowa w ust. 3. 5. W rozporządzeniu, o którym mowa w ust. 4, uwzględnia się odpowiednio: 1) warunki wymiany polskich

 • Zawód farmaceuty - wymagane kwalifikacje

  aptekarska może stwierdzić prawo wykonywania zawodu farmaceuty w odniesieniu do cudzoziemca, jeżeli spełnia on taki warunki jak obywatel polski, a także wykazuje wystarczającą znajomość języka (...)

 • Przedszkole niepubliczne - warunki lokalowe

  niepubliczne, przedszkola prywatne, warunki lokalowe, lokal, inspekcja sanitarna, wymogi sanitarne, powierzchnia

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • MEZCZYZNI--WAS PROSZE O RADE--ALIMENTY=KOMORNIK

  Moja sytuacja troszke sie skompilkowała......w obecnej sytuacji jestem na wymówieniu z zakladu pracy bede jeszcze zatudniony 3 miesiace.Nie dałem alimentow, (...)

 • Dni wolne za święta w sobotę

  1 i 3 maja to wolne dni. 1 - czwartek, 3 - sobota, co w takim razie z piątkiem, czy aby nie jest ustawowo wolnym dniem o pracy, jeżeli 3 maja wypada (...)

 • Problem z lokatorami i właścicielem mieszkania

  Witam serdecznie. Chciałbym skorzystać z porady osób znających prawo. Znalazłem trochę informacji o możliwości wypowiedzenia umowy najmu mieszkania (...)

 • Pytanie o świadczenie pielęgnacyjne

  Witam, Chciałabym się dowiedzieć czy w świetle nowych przepisów będzie przysługiwało mi świadczenie pielęgnacyjne na mamę. Mama ma 90 lat i (...)

 • Likwidacja żłobków???

  Witam! Wszystkie placówki ? publiczne i prywatne, które opiekują się dziećmi do lat trzech ? będą musiały być wpisane do specjalnego gminnego (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane