Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Zmiana sposobu użytkowania a pierwotne użytkowanie

  funkcje w tym budynku przeze mnie to funkcja mieszkaniowa i warsztat samochodowy. Decyzja o warunkach zabudowy polegająca na zmianie sposobu użytkowania tego budynku została wydana w październiku (...)

 • Łatwiej wyciąć drzewa i krzewy

  działalności gospodarczej (np. wybudowania obiektu, w którym będzie prowadzona działalność gospodarcza, takiego jak warsztat samochodowy, magazyn czy sklep) lub w celu niezwiązanym z (...)

 • Ustawa o podatku dochodowym od osób prawnych (art. 1 - 14)

  transakcyjnej między podmiotami powiązanymi, w zakresie określonym w tej decyzji stosuje się metodę w niej wskazaną.4. Przepisy ust. 1-3a stosuje się odpowiednio, gdy:  1) podmiot krajowy (...)

 • Porada prawna na temat warsztat samochodowy przepisy budowlane

  Nie szukaj dłużej informacji na temat warsztat samochodowy przepisy budowlane, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Ustawa o podatku dochodowym od osób fizycznych (art. 1-20a)

  trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych, z zastrzeżeniem ust. 2c; przy określaniu wysokości przychodów przepisy ust. 1 i art. 19 stosuje się odpowiednio, 2) dotacje, subwencje, (...)

 • Immisja hałasu z nieruchomości sąsiedniej

  hałas (szlifiarki, młoty, sprężarki, podjeżdżające i odjeżdżające samochody, udzielanie porad bezpośrednio na chodniku lub ulicy). Czy istnieją przepisy regulujące tego rodzaju zachowanie? Przepisy (...)

 • Maksymalna temperatura w warsztacie samochodowym

  musi być "odpowiednia". Jeśli zatem sięga np. 30 stopni, to można domagać się zainstalowania wentylatora. BHP, temperatura, środowisko pracy, warunki pracy, warunki zatrudnienia, warsztat samochodowy

 • Odszkodowanie za brak energii elektrycznej

  Prowadzę warsztat samochodowy i dostawa energii elektrycznej jest konieczna dla działania mojej firmy. Niestety, przez kilka dni z powodu awarii, dostawa energii była wstrzymana, co w konsekwencji

 • Roszczenia z tytułu niezgodności towaru z umową

  nie wyda mi pieniędzy za akumulator - może jedynie ten akumulator reklamować u producenta. Zażądał też, ażebym podjechała do niego (przy sklepie ten sprzedawca prowadzi warsztat samochodowy

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane