Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Suplementy diety w pociągu relacji Kijów-Warszawa

  Policjanci z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą południowopraskiej komendy zatrzymali obywatelkę Ukrainy, Larysę Z. (lat 57), która w czasie podróży z Kijowa do Warszawy oferowała do sprzedaży (...)

 • Warszawa zwróci się do KE o wsparcie producentów drobiu i jaj

  pochodzić z pieniędzy wspólnotowych" - podano w komunikacie. (PAP)Źródło: 24.06.2006 Warszawa (PAP),http://euro.pap.com.pl pad/ jbr/  Polska, drób, Komisja Europejska, wsparcie

 • Firmy kurierskie - Raport

  (Wrocław), Błyskawica (Gdynia), Business Park Service (Gdańsk), Eurokurier (Tarnowskie Góry), Express Line (Warszawa), Federal Express Poland (Warszawa), General Logistics Systems Poland (Komorniki), (...)

 • Porada prawna na temat warszawa

  Nie szukaj dłużej informacji na temat warszawa, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Sposób podziału zysku w spółkach osobowych

  spółek handlowych. Tom I. Komentarz do artykułów 1-150, Warszawa 2001, s. 614), H. Urbańczyk (w: J.A. Strzępka, Kodeks spółek handlowych. Komentarz. Orzecznictwo, pod. red. J.A. Strzępki, Warszawa

 • Mienie PKP

  "zajętym stanowiskiem" pozbawione są mocy wiążącej (zob. R. Hauser, M. Wierzbowski (red.): Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi. Komentarz, Warszawa 2017, s. 1115; wyrok NSA z dnia (...)

 • Konwencje (umowy) o unikaniu podwójnego opodatkowania

  , Warszawa 2002 r., str. 63; J. Białobrzeski „Międzynarodowe prawo podatkowe. Komentarz", wydawnictwo Difin, Warszawa 2000 r.). Jakie relacje zachodzą między konwencjami o unikaniu podwójnego

 • RPO interweniuje w sprawie utrudnienia dostępu pacjentów do tanich leków

  wydatków na refundację leków, pogarszał się bilans handlu lekami, nie zwiększono efektywności ekonomicznej, atrakcyjności branżowej i wartości firm konsolidowanych - Polfy Warszawa (...)

 • Powołanie pełnomocnika przez zgromadzenie wspólników/walne zgromadzenie do reprezentowania spółki w umowach i sporach z członkami zarządu

  handlowych, Tom III, Komentarz do artykułów 301-458, wyd. 2, C. H. BECK, Warszawa 2008, str. 715-716. pełnomocnik, zgromadzenie wspólników, umowy, spory, członek zarządu

 • Prawo do zachowku

  . 1007 k.c. [w:] K. Pietrzykowski [red.], Kodeks cywilny. Komentarz, Warszawa 2003, publ. Legalis, J. Pietrzykowski, Kodeks cywillny. Komentarz, Warszawa 1972, t. 3, s. 1921; J. Kosik, w: System prawa

 • Określenie właściwego naczelnika urzędu skarbowego

  zamieszkania w Polsce) osiąga np. przychody z tytułu najmu nieruchomości położonych na terenie więcej niż jednego województwa, właściwy miejscowo jest Trzeci Urząd Skarbowy Warszawa-Śródmieście.  

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • adwokat warszawa

  Szukam bardzo dobrej kancelarii adwokackiej w Warszawie. Walcze z rozwodem juz od dłuższego czasu i mam dość adwokatów spychających mnie od rozprawy (...)

 • rozwód warszawa

  Prośba o pomoc w sprawie znalezienia prawnika od rozowdów w warszawie. chodzi nie tylko o rozwód ale równiez aliemty i podział majątku. polecam (...)

 • Dobry adwokat - warszawa

  Witam. Poszukuję dobrego adwokata spraw rodzinnych w wawie. Polecam mec. Supera. pozdrawiam. strona supera.pl. Fala Moją sprawę prowadzi mec.Rogoyski, (...)

 • Dobry prawnik - Warszawa

  Witam serdecznie, poszukuję dobrego prawnika, specjalizującego się w tematyce ubezpieczeń społecznych. Z Warszawy. Z góry bardzo dziękuję.

 • Dobry, skuteczny adwokat Warszawa

  poszukuję dobrego adwokata rozwodowego w Warszawie Polecam adwokat Agnieszkę Kimak. Miałem sprawę dotyczącą podziału majątku i rozwodu mojego syna. (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane