Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Waloryzacja świadczeń wypłacanych przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych od 1 marca 2009 r.

  . - waloryzacji emerytur i rent, podwyższenia świadczeń najniższych oraz dodatków do emerytur i rent. Obok emerytur i rent wypłacanych z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych waloryzacji (...)

 • Ważna decyzja w sprawie emerytur

  Kwotowa waloryzacja rent i emerytur w 2012 roku jest zgodna z ustawą zasadniczą – zdecydował Trybunał Konstytucyjny. Waloryzacja ma zapewnić emerytom i rencistom zachowanie realnej (...)

 • Waloryzacja emerytur i rent od 1 marca 2018 r.

  .  Nie zmniejsza się ani nie zawiesza w razie osiągania przychodu następujących świadczeń: rent inwalidy wojennego i rent rodzinnych po tym inwalidzie, rent inwalidy wojskowego, (...)

 • Porada prawna na temat waloryzacja rent

  Nie szukaj dłużej informacji na temat waloryzacja rent, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Waloryzacja rent i emerytur w 2018 roku

  waloryzacji emerytur i rent w 2018 roku wyniósł 102,98%. W 2018 roku waloryzacja emerytur i rent jest na najwyższym poziomie w ostatnich pięciu latach. O ile wzrosną świadczenia? Ustalenie (...)

 • Emerytury i renty w 2018 r.

  Waloryzacja rent i emerytur w 2018 r. W związku z pojawiającymi się w mediach informacjami, dotyczącymi waloryzacji rent i emerytur w przyszłym roku, MRPiPS udzieliło wyjaśnień.  Sposób

 • Rosną emerytury i renty!

  : 10 zł - w przypadku emerytur, emerytur pomostowych, nauczycielskich świadczeń kompensacyjnych, rent z tytułu całkowitej niezdolności do pracy oraz rent rodzinnych (gwarancja podwyższenia (...)

 • Waloryzacja rent i emerytur w marcu 2003r

  porozumienia, w roku 2003 waloryzacja rent i emerytur zostanie przeprowadzona raz - w marcu a jej wskaźnik będzie wynosił 103,7%.Zmienione zasady waloryzacji dotycza świadczeń przyznanych na (...)

 • Prognozy PKPP Lewiatan na rok 2009

  . dynamika PKB wyniesie ok. 3%. Wzrost gospodarczy będzie wynikiem wzrostu konsumpcji indywidualnej nie mniej niż o 3,5%, którego źródłem będzie zmniejszenie stawek podatku PIT, waloryzacja rent (...)

 • Jak renty i emerytury będą waloryzowane?

  . kwotę bazową. Na czym będzie polegała waloryzacja emerytur i rent? Zmienione przepisy przewidują, iż emerytury i renty podlegają corocznie waloryzacji od dnia 1 marca. Waloryzacja (...)

 • Nowe zasady waloryzacji rent i emerytur

  Senat podejmie uchwałę w sprawie zmiany ustawy o emeryturach i rentach z FUS, która zmienia zasady waloryzacji świadczeń.Zgodnie z projektowana zmianą, waloryzacja rent i emerytur nastąpi corocznie (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane