Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • "Lokal zamienny" od spółdzielni

  " mieszkanie zastępcze" pobrała kaucję w wysokości 12-krotności czynszu obowiązującego w dniu zawarcia umowy. Przydzielone mieszkanie zastępcze nie spełnia parametrów określonych w przywołanej (...)

 • Zwrot partycypacji TBS a rozwód

  . rozwód, podział majątku, TBS, najem, partycypacja, koszty, kaucja, zwrot, rozwiązanie, opróżnienie, najemca, mieszkanie, lokal

 • Jakie konsekwencje rodzi upadłość TBS - opinia prawna

  dostarczenie produktów z własnego gospodarstwa rolnego za ostatnie dwa lata, renty należne za wywołanie choroby, niezdolności do pracy, kalectwa lub śmierci, ciążące na upadłym zobowiązania (...)

 • Porada prawna na temat waloryzacja kaucji za mieszkanie

  Nie szukaj dłużej informacji na temat waloryzacja kaucji za mieszkanie, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Jak tanio wykupić mieszkanie spółdzielcze?

  spłat. Wysokość kaucji mieszkaniowej zaliczonej na poczet wkładu budowlanego waloryzuje się proporcjonalnie do wartości rynkowej lokalu. W pozostałych przypadkach zwrot kaucji następuje (...)

 • Waloryzacja kaucji mieszkaniowej

  , najem, waloryzacja, zwrot

 • Praca za granicą

  ) związanych z kierowaniem do pracy oraz podjęciem i wykonywaniem pracy za granicą.Od osób kierowanych do pracy za granicę zabronione jest pobieranie przedpłat, kaucji oraz opłat (...)

 • Jak tanio wykupić mieszkanie spółdzielcze?

  spłat. Wysokość kaucji mieszkaniowej zaliczonej na poczet wkładu budowlanego waloryzuje się proporcjonalnie do wartości rynkowej lokalu. W pozostałych przypadkach zwrot kaucji następuje (...)

 • Mieszkanie dla policjanta

  przed wstąpieniem do Policji ma mieszkanie własnościowe wraz z żoną i 1 dzieckiem (3 normy zaludnienia) i mieszkanie ma powierzchnię mieszkalną 25m2, czyli mieszkanie spełnia wszystkie (...)

 • Kaucja na należności z najmu w TBS

  amortyzację mieszkania stanowi co do zasady jeden ze składników czynszu za mieszkanie. Gdyby tak było, to zastrzeżenie kaucji jako zabezpieczenie samego tylko czynszu będzie też obejmowało (...)

 • Umorzenie kredytu mieszkaniowego

  oczekujących na mieszkanie. Do 1991 r. wkład na książeczce mieszkaniowej był uzupełniony do około 4 mln starych złotych. W miesiącu grudniu 1991 r. otrzymałem trzypokojowe lokatorskie mieszkanie (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane