Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

  • PIT 2012. Kiedy nie trzeba się rozliczać?

    wpisujemy w PIT. Emeryt sam wybierze, czy chce się rozliczyć Rocznego PIT nie muszą składać również osoby, które dostawały w zeszłym roku świadczenia z ZUS oraz (...)

  • PIT 2010: Łatwiej przekazać 1 procent

    zeznania, to musimy ją dostarczyć fiskusowi w ciągu miesiąca od upływu terminu dla złożenia PIT. W poprzednim roku aż 8,6 mln Polaków zdecydowało się przekazać (...)

  • Kiedy nie trzeba się rozliczać?

    dotyczące ryczałtu, zarobków z umowy zlecenia po prostu nie wpisujemy w PIT. Emeryt sam wybierze, czy chce się rozliczyć Rocznego PIT nie muszą składać również (...)

  • Opinia prawna na temat w jaką rubrykę pit 37 wpisać zasiłek dla bezrobotnych

    Nie szukaj dłużej informacji na temat w jaką rubrykę pit 37 wpisać zasiłek dla bezrobotnych, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

  • Okresy niezbędne do ustalenia emerytury

    albo uznanym za osobę niepełnosprawną w stopniu znacznym, sprawowanej przez członka jego rodziny w wieku powyżej 16 lat, który w okresie sprawowania opieki nie osiągnął przychodu (...)

  • Formularz rozliczenia renty z Francji

    zaliczki na podatek i składkę na ubezpieczenie zdrowotne. Bank przesyła rozliczenie roczne w postaci PIT 11. Na jakim formularzu PIT powinienem rozliczyć Mamę? W zeszłym roku był (...)

  • Najważniejsze zmiany w prawie w Nowym Roku

    ;wnego traktowania w zatrudnieniu. Więcej dostaną również bezrobotni. Zgodnie z ustawą o Promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy zasiłek dla bezrobotnych wynosi (...)

  • PIT dla dochodów z zagranicy

    . Symbol jakiego PIT-u powinien wpisać przy płatności podatku na przelewie i jaką roczną deklarację powinien złożyć od takiego dochodu? Podatnicy, którzy osiągnęli w (...)

  • Płatne bezrobotne nawet po umowie o dzieło?

    . Posłowie PiS proponują w nim, aby zasiłek dla bezrobotnych przysługiwał również osobom wykonującym pracę na podstawie umów o dzieło. Aktualnie bezrobotni, (...)

  • Obowiązkowe ubezpieczenie zdrowotne

    przysługujące w okresie korzystania ze świadczenia górniczego albo w okresie korzystania ze stypendium na przekwalifikowanie, wynikające z odrębnych przepisów lub układów (...)

  • Renta a przychody z działalności twórczej

    dzieło w rozliczeniu rocznym np. PIT 37 jest odrębnym źródłem przychodu od przychodów osiąganych z tytułu praw autorskich. W przedstawionym stanie faktycznym prezentowane projekty (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Jakub Spalik

Jakub Spalik

Specjalizuje się w prawie gospodarczym i handlowym. Doradza małym i średnim przedsiębiorcom. Sporządza umowy cywilnoprawne oraz pisma procesowe dla podmiotów profesjonalnych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

  • PIT 37 instrukcja !!!

    Pit 37 druk składa się z kilku części, które należy odpowiednio i poprawnie wypełnić, aby oddać druk do urzędu skarbowego. Najpierw jest część (...)

  • URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

    CHCE SIE DOWIEDZIEC JAKTO JEST Z URLOPEM WYCHOWAWCZYM PLATNYM. OD 1 LISTOPADA ZACZYNAM PRACE. TERMIN PORODU MAM NA 8 MARCA WIEC 3,4MIESIACE POPRACUJE. (...)

  • dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

    Na zwolnienie poszlam w 6 tygodniu ciazy. Lekarz powiedzial mi, ze nalezy mi sie tylko 180 dni zwolnienia, a ja do pracy przed porodem juz nie wroce. Co (...)

  • Zasiłek dla bezrobotnych oraz koszty uzyskania przychodu

    Czy zasiłek dla bezrobotnych to "wynagrodzenie ze stosunku pracy..." czy też działalność wykonywana osobiście..."? Nie wiem, gdzie (...)

  • Alimenty na dziecko

    W jakiej wysokości sad może przyznac alimenty na dziecko jesli mój mąż zarabia ok 1600zł a ja nie pracuje? Obowiązek alimentacyjny spoczywa na obydwojgu (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane