Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Wypowiedzenie warunków użytkowania gruntu

  mojej działki na Upalnej3? Rozwiązanie umowy o oddanie gruntu w użytkowanie wieczyste może nastąpić w wyniku upływu terminu albo przed jego upływem, jeżeli użytkownik korzysta z nieruchomości (...)

 • spółka cywilna-zamiana adresu

  przedsiębiorcy. Zgłoszenie do organu ewidencyjnego (w tym przypadku urzędu gminy) powinno zostać dokonane w ciągu 14 dni od zmiany stanu faktycznego i prawnego powodującego zmianę. (...)

 • Dług spłacany przez matkę i żyranta

  : Niezapłacony kredyt a wyjazd za granicę oraz Obowiązki dłużnika w związku z wyjazdem za granicęJeżeli w stosunku do Pani toczyło by się postępowanie sądowe cywilne to należy (...)

 • Opinia prawna na temat w ciągu ilu dni należy zarejestrować się w urzędzie pracy

  Nie szukaj dłużej informacji na temat w ciągu ilu dni należy zarejestrować się w urzędzie pracy, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Gra zgodna z zasadami

  zatwierdzona przez Komisję. Kraje, które będą postępować zgodnie z zaleceniami, już w ciągu 24 godzin mogą uzyskać zezwolenie na interwencję w celu ratowania banków. (...)

 • Prawo do ubiegania się o dotację

  ciągu roku mniej niż 10 pracowników i osiągnął roczny obrót nieprzekraczający równowartości 2 000 000 euro. Do inwestycji zalicza się w tym wypadku wydatki na: 1. nabycie lub wytworzenie (...)

 • Zmiana przeznaczenia lokalu

  . Decyzja w tej sprawie powinna być wydana w czasie nie dłuższym, niż 30 dni. W sprawach szczególnie uzasadnionych w terminie 2 miesięcy. W opisanej sytuacji wydaje (...)

 • Urlop wychowawczy a praca u innego pracodawcy

  dzieckiem, pracodawca wzywa pracownika do stawienia się do pracy w terminie przez siebie wskazanym, nie później jednak niż w ciągu 30 dni od dnia powzięcia takiej (...)

 • Urlop na żądanie, udzielany pracownikowi na podstawie przepisów Kodeksu pracy

  przeznaczenia). Taki urlop może być łączony z innymi dniami wolnymi od pracy, w szczególności z niedzielami i świętami. Urlopu na żądanie nie obejmuje się planem urlopów (...)

 • Prawo do świadczenia urlopowego

  . Świadczenie urlopowe, o którym mowa wyżej, nie podlega składce na ubezpieczenie społeczne pracowników. W przypadku zmian w stanie zatrudnienia w ciągu roku kalendarzowego podstawę (...)

 • Udowodnienie fałszywości weksla

  instancji za pośrednictwem sądu, który wydał orzeczenie w terminie 14 dni od doręczenia wyroku z uzasadnieniem. Wniosek o doręczenie wyroku z uzasadnieniem należy złożyć w (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Katarzyna Tomczak

Katarzyna Tomczak

Specjalizuje się w prawie rodzinnym - pomaga w egzekucji alimentów, doradza podczas rozwodów i przy podziale majątku. Prowadzi sprawy spadkowe. Sporządza także opinie z zakresu prawa mieszkaniowego.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

  Na zwolnienie poszlam w 6 tygodniu ciazy. Lekarz powiedzial mi, ze nalezy mi sie tylko 180 dni zwolnienia, a ja do pracy przed porodem juz nie wroce. Co (...)

 • Zwrot podatku

  Pracowałam legalnie w Anglii, pobierano mi podatek(tax) i interesuje mnie sposób, w jaki działa angielskie prawo podatkowe i co mam zrobić ,żeby odzyskać (...)

 • URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

  CHCE SIE DOWIEDZIEC JAKTO JEST Z URLOPEM WYCHOWAWCZYM PLATNYM. OD 1 LISTOPADA ZACZYNAM PRACE. TERMIN PORODU MAM NA 8 MARCA WIEC 3,4MIESIACE POPRACUJE. (...)

 • Presco atakuje!!! co robić?

  Witam, dostałem pismo od firmy PRESCO - "Ostateczne wezwanie do zapłaty", bo jak tego nie zrobię to 26.07.04 sprawa bedzie w sądzie" (...)

 • Praktyczna nauka zawodu

  Moje pytanie dotyczy praktycznej nauki zawodu w charakterze sprzedawcy i co za tym idzie praktyk w sklepie. Wiem, że to jest zatrudnienie młodocianej (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane