Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Wyniki górnictwa węgla kamiennego w I kw. br.

  renegocjacji cen.  Źródło: Ministerstwo Gospodarki - www.mg.gov.pl górnicy, wydobycie, kopalnie, górnictwo węgla kamiennego, węgiel kamienny

 • Świadczenie rekompensacyjne z tytułu utraty prawa do bezpłatnego węgla

  do bezpłatnego węgla (Dz.U. poz. 1971). świadczenie rekompensacyjne, utrata prawa, bezpłatny węgiel, deputat

 • Program dla górnictwa węgla kamiennego

  ;jstronny ds. Bezpieczeństwa Socjalnego Górników. Komitet Sterujący ds. górnictwa, spółki węglowe, węgiel kamienny, górnik, górnictwo, kopalnia, minister energii, energetyka

 • Porada prawna na temat węgiel

  Nie szukaj dłużej informacji na temat węgiel, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Papierosy będą droższe niż przewidywano

  krajowej energii wyniesie 25 proc.Dariusz Madejski, e-prawnik.pl akcyza, stawka akcyzowa, tytoń, papierosy, węgiel, koks, oleje opałowe, gazy napędowe

 • Prawa osoby oskarżonej

  niedaleko położonej wioski, gdzie mieszka mój stały klient i zapytać czy przypadkiem nie jest potrzebny węgiel. Po drodze zatrzymało mnie dwóch młodych ludzi i zapytało czy mógłbym zawieźć (...)

 • Najbardziej szkodliwe paliwa nie trafią do domowych palenisk

  wydobywany przez siebie węgiel badaniom laboratoryjnym. Eliminują natomiast z rynku węgiel mieszany sprzedawany przez nieuczciwych pośredników, do którego nieraz trafiają najgorsze (...)

 • Nowa ustawa o akcyzie

  , prąd, energia elektryczna, wyroby akcyzowe, olej napędowy, gaz, węgiel, koks, wyroby tytoniowe

 • Wpis do CEIDG a przedmiot wykonywanej działalności gospodarczej

  paliw i produktów pochodnych   Podklasa ta obejmuje wyspecjalizowaną sprzedaż hurtową paliw, smarów, olejów, takich jak: - węgiel drzewny, węgiel, koks, drewno opałowe

 • Dla kogo ekwiwalent pieniężny za węgiel?

  osób uprawnionych z przedsiębiorstw robót górniczych (sejmowy druk nr 1622)  ekwiwalent pieniężny, deputat węglowy, bezpłatny węgiel, przedsiębiorstwa robót górniczych, górnicy, emeryci, (...)

 • World Energy Outlook 2008

  gazów cieplarnianych. World Energy Outlook 2008 - synteza(pobierz plik .pdf)World Energy Outlook 2008 - prezentacja(pobierz plik .pdf)  Źródło: www.mg.gov.pl węgiel kamienny, źródła

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • akcyza na węgiel

  ej, jak to jest ze przed nowym rokiem kupowałem węgile w markiecie bez problemu a teraz koles mi musi go podawac i jeszcze musze jakies druki z pół (...)

 • Zamiana mieszkań - dług, eksmisja.

  Witam. Staram się o zamianę mieszkania - zgoda będzie na pewno, bo już raz dostaliśmy zgodę, ale akurat tak się złożyło, że nie mogliśmy (...)

 • Sytuacja bez wyjścia ?

  Mieszkamy w domu jednorodzinnym ale każde z nas osobno. Jesteśmy po rozwodzie. Były mąż nie pracuje od 2001 roku kiedy to został zwolniony z pracy. (...)

 • Proszę o poradę.

  Proszę o poradę ,jestem po rozwodzie płacę alimenty na dwoje dzieci w wysokości 1.200zł,pracuję w górnictwie i jak wiadomo przysługuje się (...)

 • zwrot vat 2012 -ogrzewanie centralne

  Hej, witam wszystkich. Proszę osoby które mają pojęcie o prawie podatkowym o pomoc. Czy mogę odliczyć sobie vat na piec na węgiel lub inne takie (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane