Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Zwrot VAT od materiałów budowlanych

  . 6) Wniosek o zwrot VAT składa się na oficjalnym formularzu. Formularz ma symbol VZM-1 i tytuł "Wniosek o zwrot niektórych wydatków związanych z budownictwem mieszkaniowym poniesionych (...)

 • Składanie zeznań PIT-37 za rok 2008 przez Internet

  wersji elektronicznej nie będzie podlegać opłacie skarbowej.Źródło: www.mf.gov.pl formularz interaktywny, składanie deklaracji, zeznanie podatkowe, rozliczenie roczne, PIT-37, rok 2008, Internet

 • Jak złożyć zeznanie podatkowe?

  dysponują.  Podatnicy zaliczający się do drugiej grupy mogą abo pobrać interaktywny formularz albo zainstalować e-Deklaracje Deskop. Wszystkie potrzebne do tego dane znaleźć można na (...)

 • Opinia prawna na temat vzm-1 formularz interaktywny

  Nie szukaj dłużej informacji na temat vzm-1 formularz interaktywny, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Najważniejsze zmiany w prawie w Nowym Roku

  powinniśmy przesłać do urzędu do końca kwietnia. Interaktywny formularz, za pomocą którego będzie można wypełnić i wysłać zeznania roczne, znajduje się na stronie www.e-deklaracje.gov.pl. (...)

 • Ponad 25 tys. zeznań PIT-37 on-line

  wskazują statystki, przesłanie deklaracji podatkowej tą droga cieszy się dużym powodzeniem, gdyż jest to forma szybka i skuteczna.  Przypominamy, że interaktywny formularz za pomocą którego (...)

 • Rozliczenie roczne przez internet prosto jak nigdy dotąd - już działa! PIT-37 bez kwalifikowanego podpisu elektronicznego

  Ministerstwo Finansów uruchomiło usługę elektronicznego rozliczenia PIT-37 przez Internet, bez konieczności potwierdzania go kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Interaktywny formularz za pomocą

 • Ułatwienia w składaniu deklaracji podatkowych za pośrednictwem Internetu

  interaktywny, z wykorzystaniem którego będzie można wypełnić i złożyć zeznanie w wersji elektronicznej.   Autoryzacja składającego odbywać się będzie na podstawie podanych, wybranych danych

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Katarzyna Tomczak

Katarzyna Tomczak

Specjalizuje się w prawie rodzinnym - pomaga w egzekucji alimentów, doradza podczas rozwodów i przy podziale majątku. Prowadzi sprawy spadkowe. Sporządza także opinie z zakresu prawa mieszkaniowego.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Jakie formularze VZM na 2011

  Wypełniam formularze VZM w celu odliczenia podatku nadpłaconego za materiały budowlane. Czym się rózni formularz VZM-1/A OD VZM-1/B? Kiedy co się (...)

 • Nowe formularze vzm 2012?

  witam mam pytanie bo wczoraj miałem spór ze szwagrem. powiedział że mają zostać wprowadzone nowy formularz vzm-1 za zwroty VAT za koszty budowlane? (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane