Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Egzekwowanie prawa do widzeń z dzieckiem

  sposób wychowania dziecka oraz utrudniony kontakt z dzieckiem, gdyż w związku min. z wykonywaną pracą (np. dyżury 24godzinne) nie jestem w stanie często bywać w Poznaniu (...)

 • Władza rodzicielska przy rozwodzie

  rodziców ma prawo wystąpić do sądu opiekuńczego z wnioskiem o widywanie się z dzieckiem - gdy drugi z rodziców utrudnia ten kontakt albo nie wyraża na niego (...)

 • Uniemożliwienie kontaktu ojca z dzieckiem

  zakazu osobistej styczności rodziców z dzieckiem jest jego dobro. W szczególności będzie to konieczne wtedy, gdy istnieje uzasadniona obawa, że styczność rodziców (jednego z nich) (...)

 • Porada prawna na temat utrudniony kontakt z dzieckiem

  Nie szukaj dłużej informacji na temat utrudniony kontakt z dzieckiem, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Kiedy możliwe jest przysposobienie (adopcja) dziecka?

  tego momentu jest traktowany jakby był jego naturalnym dzieckiem. Jest to instytucja o niezwykłej doniosłości. Z jednej strony bowiem zapewnia dzieciom osieroconym lub z innych powodów (...)

 • Projekt ustawy o rodzinach zastępczych i rodzinnych domach dziecka

  zakresie spokrewnionych rodzin zastępczych ustawa powierza Ośrodkowi Pomocy Społecznej (zwanymi dalej OPS). Tego rodzaju regulacja wynika z praktyki wskazującej na częsty kontakt rodzin spokrewnionych (...)

 • Ustalenie widzeń dziecka z ojcem

  ), gdzie wspólnie będą zajmować się synem. Czy mam prawo decydować o tym z kim ma styczność moje dziecko? Uważam, że kontakt ojca z dzieckiem jest za słaby, podczas tych nieregularnych (...)

 • Ustalenie kontaktów ojca z synem.

  mają prawo i obowiązek utrzymywania ze sobą kontaktów. § 2.Kontakty z dzieckiem obejmują w szczególności przebywanie z dzieckiem (odwiedziny, spotkania, zabieranie (...)

 • Rejestracja samochodu

  utrudniony, ale rozumiemy, że możliwy. W pełnomocnictwie należy wskazać, że zbywca umocowuje Pana do działań przed określonym organem (jest nim starosta; można też napisać np., że chodzi o Wydział (...)

 • Matka nie będzie mogła utrudniać ojcu kontaktu z dzieckiem

  małoletnim dzieckiem, często powierzając ją matce. Ojcu pozostawione jest więc prawo do widywania się z dzieckiem, a i to może być utrudnione, jeśli matka umyślnie pozbawia możliwości (...)

 • Utrudnianie kontaktów z dzieckiem

  W wyroku sądu zabezpieczającego na czas sprawy rozwodowej widzenia z moim dzieckiem, żona zobowiązana została do trzech spotkań w tygodniu ze mną i z dzieckiem. Po tygodniu żona (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • WSTYD MI ZA WAS KOBIETY!!

  pomimo iz sama nią jestem...jak mozna wykańczać psychicznie ojca swojego dziecka, i osobe ktorą sie kocha badz kochalo!! mam podobna sytuacje z moim (...)

 • Ilu ojców ma utrudniony kontakt z dzieckiem ? SONDA

  Proponuję przeprowadzenie sondy. W tym temacie napiszcie co wasze EX wymyśliły by utrudnić bądź uniemożliwić kontakt z dzieckiem , wskażcie ile (...)

 • obnizenie alimentow: to czy mozliwe

  Rozwiedlismy się z mężem w maju 2003 r. Rozwód bez orzekania o winie, mieszkanie dla mnie /ale po spłacie męża/, po 500zł alimentów dla 2 dzieci, (...)

 • KONTAKTY Z DZIECKIEM

  MĄŻ Z KTÓRYM OBECNIE NIE MIESZKAM WNIÓSŁ SPRAWĘ DO SĄDU O UMOŻLIWIENIE KONTAKTÓ-W Z DZIECKIEM. NIE MIAŁ TAKIEGO POWODU PON-IEWAŻZ DZIECKIEM (...)

 • rozwód z orzekaniem o winie

  witajcie, za trzy tygodnie mam druga sprawe rozwodową.Mąż odszedł ode mnie 2 lata temu, po prostu po jednej z nocnych imprez(wrócil o 6 rano) gdy (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane