Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Zwrot kosztów dla świadka - postępowanie cywilne

  , zwrot kosztów, koszty, podróż, utracony zarobek, należności świadków

 • Zwrot kosztów w postępowaniu karnym

  za zarobek utracony z powodu stawiennictwa na wezwanie sądu. Wynagrodzenie za utracony zarobek przyznaje się świadkowi w wysokości udowodnionej przeciętnego jego dziennego (...)

 • Zwrot kosztów poniesionych przez świadka

  osobie wezwanej w charakterze świadka, jeżeli się stawiła, choćby przesłuchana nie została. świadek, koszty sądowe, zwrot kosztów, zaliczka na podróż, strawne, utracony zarobek

 • Porada prawna na temat utracony zarobek

  Nie szukaj dłużej informacji na temat utracony zarobek, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Należności świadka związane ze składaniem zeznań

  dokonać w dniu rozprawy. Należność przysługuje świadkowi za dojazd z miejsca zamieszkania. Urlop i odszkodowanie za utracony zarobek przysługuje świadkowi który zeznaje na procesie karnym, (...)

 • Obowiązek stawiennictwa i zwrot kosztów

  każdemu z nich część kosztów na niego przypadającą.Świadkowi na jego żądanie może być przyznane odszkodowanie za zarobek utracony z powodu stawiennictwa na wezwanie sądu. Wynagrodzenie (...)

 • Ustalenie wysokości utraconego zarobku

  wynagrodzenia. Wynagrodzenie za utracony zarobek przyznaje się świadkowi oraz stronie w wysokości udowodnionej przeciętnego jego dziennego zarobku (nie jest wskazane za jaki okres ustala się (...)

 • Dochodzenie zwrotu kosztów procesu od pozwanego

  obejmująca dojazdy i utracony przez stronę zarobek nie może przekraczać wynagrodzenia jednego adwokata wykonującego zawód w siedzibie sądu, w którym prowadzony jest proces. koszty procesu, (...)

 • Wynagrodzenie biegłego

  wynagrodzenie stosownie do tych norm. Wynagrodzenie za utracony zarobek wezwanemu do sądu biegłemu w razie nieskorzystania z jego usług przyznaje się przy uwzględnieniu kwalifikacji biegłego, (...)

 • Pomoc prawna w ramach przesłuchania

  odszkodowanie za zarobek utracony z powodu wezwania na przesłuchanie. Wynagrodzenie za utracony zarobek przyznaje się świadkowi w wysokości udowodnionej przeciętnego jego dziennego (...)

 • Wezwanie do sądu na świadka w sprawie karnej

  maksymalnie może wynieść 81,26 zł. Wniosek o odszkodowanie za utracony zarobek należy złożyć w sądzie, wraz z zaświadczeniem pracodawcy, o którym mowa w poprzednim akapicie. rozprawa, (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Świadek w sprawie i zwrot kosztów dojazdu do Komendy?

  Cześć. Muszę dojechać na komendę oddaloną ode mnie jakieś 60 min drogi samochodem, którego nie mam. Pozostaje mi pociąg. Chciałbym wiedzieć (...)

 • Kim dla sędiego jest ławnik?

  1. Czy istnieją i obowiązują, jakieś zasady przydzielania ławników do poszczególnych spraw? 2. Czy istnieje możliwość, że ławnik jest niewygodny (...)

 • URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

  CHCE SIE DOWIEDZIEC JAKTO JEST Z URLOPEM WYCHOWAWCZYM PLATNYM. OD 1 LISTOPADA ZACZYNAM PRACE. TERMIN PORODU MAM NA 8 MARCA WIEC 3,4MIESIACE POPRACUJE. (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane