Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Gdzie sprawdzić liczbę punktów karnych?

  złamaniu przepisów na drodze. Pisaliśmy o tym szerzej w tekście Zmiany w przepisach na prawo jazdy. Dariusz Madejski, e-prawnik.pl punkty karne, kierowca, policja, (...)

 • Nowe zasady przyznawania punktów karnych od 2013 roku

  Niezastosowanie się do znaków: zakaz wjazdu, zakaz ruchu w obu kierunkach, zakaz skręcania w prawo, zakaz skręcania w lewo, nakaz jazdy czy linia ciągła 5 Nieustąpienie (...)

 • CEPiK po zmianach

  : organy właściwe w sprawach rejestracji pojazdów i wydawania dokumentów stwierdzających uprawnienia do kierowania pojazdami - CEP, CEK, organy właściwe w sprawach (...)

 • Porada prawna na temat utracone prawo jazdy w uk za punkty

  Nie szukaj dłużej informacji na temat utracone prawo jazdy w uk za punkty, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Nowy taryfikator punktów karnych

  punktów karnych mogą okazać się bardzo dotkliwe. Chodzi o to, że jeśli w ciągu roku kierowca uzbiera więcej niż 24 punkty, straci prawo jazdy. W przypadku (...)

 • Święta i Majówka: jak nie dostać mandatu?

  nimi 200 zł 9 punktów karnych Niezapięcie pasów bezpieczeństwa 100 zł 2 punkty karne Przewożenie dziecka bez fotelika ochronnego 150 zł 3 punkty (...)

 • Młodzi kierowcy będą nadzorowani

  wypadkach, to osoby w wieku 18 - 24 lata, które posiadają prawo jazdy krócej niż dwa lata. Dlatego młodych kierowców należy poddać szczególnej ochronie, (...)

 • Czy mogę jeździć na ukraińskich prawo jazdach?

  . 40 i 44), (…)  2. Kierowca może posiadać tylko jedno ważne prawo jazdy. Przepis ten nie dotyczy międzynarodowego prawa jazdy oraz krajowego prawa jazdy osoby, o której (...)

 • Praca za granicą

  egidą Komisji Europejskiej i mającą na celu wspieranie mobilności pracowników w państwach członkowskich sieci.Sieć EURES, za pośrednictwem doradców EURES i asystentów (...)

 • Zanim zaczniesz ubiegać się o wydanie prawa jazdy, sprawdź jakie musisz dostarczyć dokumenty

  liczyć się z tym, iż w razie kontroli Policjant ma obowiązek zatrzymania Twojego prawa jazdy za pokwitowaniem (zatrzymuje prawo jazdy w razie stwierdzenia zniszczenia (...)

 • Za co mandat i punkty karne?

  krócej niż rok. Dariusz Madejski, e-prawnik.pl ZOBACZ TAKŻE: Trudniej pozbyć się punktów karnych Autostradą pojedziemy 140 km na godzinę mandat, punkty karne, szkolenie, prawo (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Sprzedam prawo jazdy, świadectwa i inne dokumenty !

  Załatwie prawo jazdy, świadectwo lub inny dokument 100% legalne ! Po więcej informacji pisać na e-mail: truedocument@gmail.com [cytat] Załatwie prawo (...)

 • Zwrot podatku

  Pracowałam legalnie w Anglii, pobierano mi podatek(tax) i interesuje mnie sposób, w jaki działa angielskie prawo podatkowe i co mam zrobić ,żeby odzyskać (...)

 • Dni wolne za święta w sobotę

  1 i 3 maja to wolne dni. 1 - czwartek, 3 - sobota, co w takim razie z piątkiem, czy aby nie jest ustawowo wolnym dniem o pracy, jeżeli 3 maja wypada (...)

 • Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

  Witam.mam znajomą ktyóra prosiła mnie o poszukiwanie informacji na temat możliwości pozwania pracodawcy - pracowała bez umowy i została oskarżona (...)

 • Malzenstwo z cudzoziemcem

  1. Chce zawarzec zwiazek malzenski z cudzoziemcem (Wlochem), jakie prawo bedzie w tym przypadku obowiazujace, polskie czy wloskie? 2. Czy zalezy to od (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane