Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

  • Kiedy liczyć stan 20 pracowników warunkujący prawo zwalnianego pracownika do odprawy?

    Witam, W połowie lutego podpisałam wypowiedzenie umowy o pracę (likwidacja stanowiska) z zachowaniem terminu wypowiedzenia, który zacznie być liczony (...)

  • wychowawczy a wypowiedzenie

    Bardzo proszę o pomoc. Zatrudnił mnie pracodawca przez pośrednictwo biura pracy (dostawał za to jakieś pieniądze), wiedział że jestem w ciąży. (...)

  • Wypowiedzenie i odprawa

    W firmie w której pracuje zostały ogłoszone zwolnienia grupowe. Ponieważ nadażyła się okazja znalezienia innej pracy złożyłem wymówienie nie (...)

  • WYPOWIEDZENIE UMOWY O PRACE A ODPRAWA

    MAM PYTANIE I PROSZE O POMOC BO NIE JESTEM W STANIE POMOC KOLEZANCE.OTOZ ZAWARLA ONA UMOWE O PRACE W DNIU 30.08.01 DO DNIA 31.12.2004.KOLEŻANKA DOSTAŁA (...)

  • NAGRODA JUBILEUSZOWA

    Zakład pracy w,którym pracuję wypłaca nagrodę za 15,20 i 25 lat pracy. Mnie jednak pominięto,ponieważ w dniu w,którym mijało mi 15 lat od rozpoczęcia (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane