Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

Zobacz więcej

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • PIT 37 druk - dla studenta - zwolnienie z podatku !!!

  Zwolnione całkowicie z podatku są zgodnie z art. 21 ust. 1 pkt 39 ustawy o PIT : stypendia otrzymywane na podstawie przepisów o stopniach naukowych (...)

 • Postępowanie dyscyplinarne

  Jestem studentem i właśnie miałem bronić swoją pracę dypl., tylko problem w tym, że uczelnia zarzuca mi plagiat i z tego tytułu wszczęła przeciwko (...)

 • na chorobowym zasiłek a nie pensja?

  Doczytałem gdzieś, że wchodzi w życie jakaś ustawa, i teraz nauczycielom akademickim na zwolnieniu lekarskim będzie przysługiwał zasiłek chorobowy, (...)

 • Jak nagłośnić sprawę wieloletnich przekrętów?

  Od wielu lat na jednym z wydziałów politechniki, jego dziekan przez 2 kadencje robił co chciał począwszy od jeżdżenia na zagraniczne (egzotyczne) (...)

 • ustawa o szkolnictwie wyższym

  witam, gdzie znaleźć pełną ustawę o szkolnictwie?? Interesuję mnie zmiany dotyczące płatnych drugich kierunków? witam, mam pytanie do zmian w (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.