Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Nabycie niektórych rodzajów usług i praw a koszty

  -KSIĘGOWE, USŁUGI DORADZTWA PODATKOWEGO oraz USŁUGI ZARZĄDZANIA MASĄ UPADŁOŚCIOWĄ. Usługi w zakresie audytu finansowego to: usługi kontrolowania zapisów księgowych (...)

 • Rozliczenia podatkowe transakcji w ramach partnerstwa publiczno-prywatnego

  projektowej oraz usługi budowlanej (budowlano-montażowej), określa w pierwszej kolejności dzień wykonania usługi (przez wykonanie usługi rozumie się również częściowe wykonanie (...)

 • Określenie właściwych stawek VAT

  ZAGOSPODAROWANIEM TERENÓW ZIELENI 01.41 Usługi związane z produkcją roślinną; usługi związane z zagospodarowaniem terenów zieleni 01.41.1 Usługi związane z produkcją roślinną; (...)

 • Porada prawna na temat usługi

  Nie szukaj dłużej informacji na temat usługi, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Karta podatkowa w 2018 roku

  : a) „Usługi administracji publicznej i obrony narodowej; usługi w zakresie obowiązkowych zabezpieczeń społecznych” (PKWiU dział 84), b) „Usługi w zakresie edukacji” (...)

 • Odwrotne obciążenie VAT przy świadczeniu usług budowlanych

  usługi przez wykonawcę kolejnym usługodawcom winno być rozliczane zgodnie z mechanizmem odwróconego obciążenia. Nie są więc usługami świadczonymi przez podwykonawcę usługi budowlane (...)

 • Kto i kiedy musi montować kasy fiskalne?

  naprawa instrumentów muzycznych elektrycznych i elektronicznych; usługi w zakresie zduństwa - dla ludności;     obsługa maszynowa produkcji rolniczej i

 • Kasy fiskalne - o czym warto pamiętać?

  produkcji rolniczej i ogrodniczej,usługi zwalczania szkodników roślin i zwierząt,kominiarstwo,sprzątanie wnętrz,ważenie osób,usługi w zakresie radiestezji,usługi świadczone w gospodarstwach (...)

 • Kasy fiskalne jeszcze poczekają...

  :  a) wykonywanej bez zatrudniania pracowników, z wyjątkiem małżonka: usługi ślusarskie;  usługi w zakresie kotlarstwa; usługi w zakresie mechaniki maszyn i urządzeń (...)

 • Dla kogo kasy fiskalne w 2008 roku?

  usługi rzeczoznawstwa 19 74.5 Usługi rekrutacji pracowników i pozyskiwania personelu 20 74.6 Usługi detektywistyczne i ochroniarskie 21 74.7 Usługi

 • Zwolnienia z kas fiskalnych na 2018 rok

  PKWiU Usługi elektroniczne, o których mowa w art. 2 pkt 26 ustawy, pod warunkiem że podatnik świadczy usługi, o których mowa w poz. 22 25 ex 64-66 Usługi finansowe i ubezpieczeniowe (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Jaka umowa? Jak się rozliczać?

  Witam, Temat jest następujący: Mam napisany program (skrypt) do obsługi konta Bankowego. Nie prowadzę jednak działalności gospodarczej, i chciałbym (...)

 • kto jest zwolniony z kasy fiskalnej?

  Otwieram nową działalność gospodarczą i chciałbym się dowiedzieć jakie branże są zwolnione z konieczności rejestrowania kas fiskalnych? Też (...)

 • Zwrot podatku

  Pracowałam legalnie w Anglii, pobierano mi podatek(tax) i interesuje mnie sposób, w jaki działa angielskie prawo podatkowe i co mam zrobić ,żeby odzyskać (...)

 • Umowa zlecenia-wątpliwości i nieuczciwy pracodawca.

  Witam Trafił mi się wyjątkowo felerny pracodawca. Zacznę od tego, że znalazłam ogłoszenie o pracę w internecie, gdzie pisało iż pracodawca oferuje (...)

 • nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

  Mam problem dotyczący konkretnie firmy kruk. Ponieważ mam zadłużenie (idea) z 2001 roku które przejeła firma windykacyjna (które już się przedawniło (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane