Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Jeden login do urzędów, portali i banków

  wystarczy okazać na ekranie urządzenia mobilnego - np. konduktorowi, urzędnikowi. login, hasło, urząd, portal, bank, podpis zaufany, usługi on-line, administracja

 • Karta podatkowa w 2018 roku

  : a) „Usługi administracji publicznej i obrony narodowej; usługi w zakresie obowiązkowych zabezpieczeń społecznych” (PKWiU dział 84), b) „Usługi w zakresie edukacji” (...)

 • Odwrotne obciążenie VAT przy świadczeniu usług budowlanych

  usługi przez wykonawcę kolejnym usługodawcom winno być rozliczane zgodnie z mechanizmem odwróconego obciążenia. Nie są więc usługami świadczonymi przez podwykonawcę usługi budowlane (...)

 • Porada prawna na temat usługi on-line

  Nie szukaj dłużej informacji na temat usługi on-line, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Parlament Europejski a internet: ochrona dzieci, walka z dezinformacją i ochrona prywatności

  to oznaczać koniec darmowych usług w internecie. „Internet, a w szczególności darmowe usługi on-line, opiera się na dochodach z reklam. Pliki cookies są tego ważną częścią” (...)

 • Świadczenie usług drogą elektroniczną

  odpłatnych, ale obejmują również takie usługi, które są lub mogą być udostępniane także nieodpłatnie np. usługi polegające na dostępie do informacyjnych baz danych. Usługi te (...)

 • Złóż wniosek o 500+

  złożyć wniosek, korzystając ze wspomnianych kanałów on-line? Sprawdź, jak złożyć wniosek o „Rodzina 500 plus” on-line przez bankowość elektroniczną Rolą banku jest (...)

 • Sprzedaż zdalna w przepisach UE

  ;zobowiązanie klienta do zapłaty za wszelkie usługi świadczone do czasu odstąpienia od umowy (jeżeli konsument zażądał, aby usługi były świadczone bezpośrednio po zawarciu umowy, a później (...)

 • CEPiK po zmianach

  pomocą usługi systemu CEPiK 2.0 — uzyskać dostęp do aktualnych danych z ewidencji kierowców naruszających przepisy ruchu drogowego. Skorzystaj z usługi. Wniosek o udostępnienie (...)

 • Kiedy będą kasy fiskalne on-line?

  ;                    kasy on-line, kontrola rozliczeń podatkowych, kasa rejestrująca, kasy fiskalne

 • Hazard on-line: państwa członkowskie odpowiedzialne za ochronę konsumentów

  maksymalnej kwoty, jaką można by było przeznaczyć miesięcznie na usługi hazardowe, albo też zobowiązania operatorów oferujących usługi hazardowe online do sprzedawania w punktach detalicznych (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • elektroniczna księgowość nie zawsze bezpieczna??

  Zakładając firmę mam zamiar korzystać z internetowej księgowości elektronicznej, ale nie wiem czy taka forma jest bezpieczna, jest wiele programów (...)

 • Wolters Kluwer rozwiązanie umowy

  Mój problem, to ta firma. Kilka miesięcy temu po wizycie przedstawiciela, dokonałam pisemnego zamówienia na roczny dostęp on-line do wybranych produktów. (...)

 • Darowizna domu

  Witam! Mój tato dostał w darowiźnie od swojej matki stary dom.Rozbudował go i teraz chce zrobić darowiznę na mnie. Czy w razie jego śmierci moja (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane