Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Kara pozbawienia wolności na wolności

  podłączonego do telefonu komórkowego; przenośne urządzenie monitorujące – tzn. urządzenie stosowane przez sądowych kuratorów zawodowych, pracowników upoważnionego (...)

 • Nowe wymagania dla stacji kontroli pojazdów

  pojazdów odpowiednio do badanych pojazdów powinno w zasadzie obejmować co najmniej następujące urządzenia i przyrządy:  urządzenie rolkowe lub urządzenie płytowe (najazdowe) do kontroli (...)

 • Gwarancja na urządzenie wbudowane

  gwarancją, co sprzeciwia się celowi instytucji gwarancji jakości. Kupujący może natomiast żądać zwrotu kosztów związanych z demontażem i montażem urządzenia. sprzedaż, gwarancja, urządzenie (...)

 • Porada prawna na temat urządzenie

  Nie szukaj dłużej informacji na temat urządzenie, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Inwestycja w budynek czy osobny środek trwały

  Firma chce zainstalować urządzenie o nazwie BLIX Power. Owe urządzenie o symbolu PKWiU 27.12.31.0 ma na celu obniżenie kosztów zużycia energii elektrycznej. Urządzenie to jest wpinane (...)

 • Ustawa o grach i zakładach wzajemnych

  urządzenie gry;  5) określenie czasu, w którym planuje się urządzenie gry;  6) dokładne wyznaczenie celu, na który przeznaczy się dochód z urządzanej (...)

 • Zmiany w Systemie Dozoru Elektronicznego i więziennictwie

  komunikatora – można przez niego ostrzec o zbliżającym się zagrożeniu. Urządzenie ma również przycisk do wezwania natychmiastowej pomocy. W nowej wersji urządzenie jest mniejsze, (...)

 • Kodeks drogowy - Prawo o ruchu drogowym

  nadany i umieszczony przez producenta;59) urządzenie rejestrujące - stacjonarne, przenośne albo zainstalowane w pojeździe albo na statku powietrznym urządzenie ujawniające i zapisujące za pomocą (...)

 • Nabycie przez zasiedzenie użytkowania wieczystego i służebności gruntowej

  , służebność gruntowa, zasiedzenie, służebność przechodu, służebność przejazdu, służebność okna, nieruchomość, urządzenie

 • Zakup ciśnieniomierza do apteki

  Prowadząc aptekę chciałbym kupić urządzenie do pomiaru ciśnienia (ciśnieniomierz) koszt 8000 brutto. Urządzenie będzie stać w aptece na powierzchni przeznaczonej dla klientów i będzie ono

 • Trwałe i widoczne urządzenie musi wznieść posiadacz służebności

  koleiny utwardzone żwirem – tak. Kodeks cywilny nie rozstrzyga, kto ma wznieść trwałe i widoczne urządzenie (czy musi to być posiadacz służebności). SN zwrócił jednak uwagę, że urządzenie (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Reklamacja towaru z Włoch

  Witam, posiadam małą działalność gospodarczą. Półtora roku temu kupiłem u Włoskiego producenta urządzenie do dalszej odsprzedaży. Po ok 0,5 (...)

 • Utrata gwarancji

  Kupilem dysk twardy do komputera - uszkodzony (rozhermetyzowany). Uszkodzenie to (przeciecie tasmy uszczelniajacej) bylo zaklejone czesciowo naklejką (...)

 • Udostępnianie Danych osobowych

  Witam wszystkich Mam pewną sprawę do wyjaśnienia a mianowicie powiedzmy że jest taka sytuacja że jestem pracownikiem lombardu. Był Klient X który (...)

 • Ebay

  Witam! Mam następujący problem. Mianowicie kupuję różne przedmioty na ebay z Niemiec. Następnie te przedmioty sprzedaję na terenie Polski. Dotychczas (...)

 • Odrzucona reklamacja z tytułu niezgodności towaru z umową...

  Witam Wszystkich forumowiczów. Kieruje się z prośba o poradę dotyczącej odrzuconej reklamacji z tytułu niezgodności towaru z umową. Żeby się (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane