Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Wykorzystanie urlopu okolicznościowego

  pogrzebu. Zwolnienie   przysługuje więc w dniu pogrzebu. urlop okolicznościowy, śmierć, zwolnienie, zgon, babcia

 • Urlop okolicznościowy

  lub jego śmierci przy lub wkrótce po porodzie. urlop okolicznościowy, martwe dziecko, urodzenie martwego dziecka, śmierć dziecka po porodzie

 • Urlop w razie pogrzebu osoby bliskiej

  Żonie pracownika zmarła babcia, czy pracownikowi należy się urlop okolicznościowy, czy też musi wypisać wniosek o urlop wypoczynkowy? Niestety, ale zwolnienia od pracy przysługujące (...)

 • Opinia prawna na temat urlop okolicznościowy śmierć babci

  Nie szukaj dłużej informacji na temat urlop okolicznościowy śmierć babci, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Urlop okolicznościowy a śmierć dziadka żony

  zwolnień od pracy). Urlop, śmierć, zwolnienie, okolicznościowy, dziadek, żona

 • Urlop okolicznościowy z powodu śmierci babci męża

  , a nie babki jego małżonka. Jeśli jednak babcia małżonka pozostawała na Pani utrzymaniu lub pod Pani bezpośrednią opieką, to wtedy prawo do takiego urlopu przysługuje. urlop okolicznościowy, (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Jakub Spalik

Jakub Spalik

Specjalizuje się w prawie gospodarczym i handlowym. Doradza małym i średnim przedsiębiorcom. Sporządza umowy cywilnoprawne oraz pisma procesowe dla podmiotów profesjonalnych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane