Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Urlop na żadanie 2012

  Ile dni urlopu na żądanie ma być w przyszłym roku, zaliczać się będą do normalnych dni urlopu czy będą ponad nie?

 • Wniosek o urlop na zadanie.

  Witam, keidy najpóżniej mogę złożyć wniosek o urlop na żadanie i kiedy szef najpóźniej może mi na niego odpowiedzieć? urlop na żądanie (...)

 • przerwa jednodniowa w ciagłym l-4

  pobierałam ciągłe l-4 w trakcie ciazy,niestety nastapiła jednodniowa przerwa w zwolnieniu, w tym dniu nie musiałam sie wstawic do pracy ,gdyz nie (...)

 • Umowa o pracę a urlop na żadanie

  Dzień dobry. Jestem zatrudniony w firmie na okres próbny . Umowę mam od 02.06 do 31.08. Mam też juz wzięty w czerwcu 1 dzień (...)

 • URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

  CHCE SIE DOWIEDZIEC JAKTO JEST Z URLOPEM WYCHOWAWCZYM PLATNYM. OD 1 LISTOPADA ZACZYNAM PRACE. TERMIN PORODU MAM NA 8 MARCA WIEC 3,4MIESIACE POPRACUJE. (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane