Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Kodeks wykroczeń

  pojazdu, 2) do prowadzenia pojazdu osobę niemającą wymaganych uprawnień, 3) do prowadzenia pojazdu osobę znajdującą się w stanie po użyciu alkoholu lub podobnie działającego środka, 4) (...)

 • Problem z rozliczeniem alimentów po zmianie wyroku - opinia prawna

  ciągu 2 lat. Wyrok w zawieszeniu. Mimo tej kary córka wystąpiła ostatnio o zatrzymanie mężowi prawa jazdy do czasu pełnego uregulowania zadłużenia, powołując się na ustawę (...)

 • Wydanie dokumentu prawa jazdy po zdaniu egzaminu

  dokument za zwrotnym potwierdzeniem odbioru albo bezpośrednio - za pokwitowaniem odbioru dokonanym na wniosku Prawo jazdy przesyła się za pośrednictwem poczty w terminie 2 dni od dnia otrzymania (...)

 • Porada prawna na temat upowaznienie wzor do odbioru prawa jazdy

  Nie szukaj dłużej informacji na temat upowaznienie wzor do odbioru prawa jazdy, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Wniosek o wymianę prawa jazdy wysłany pocztą

  zameldowania. Adres wpisany we wniosku zostanie umieszczony na dokumencie prawa jazdy. W opisywanym przypadku powstaje zatem problem, czy ustawodawca posługując się pojęciem miejsca zamieszkania (...)

 • Urzędnicy cię denerwują? Zaloguj się

  mieszkaniowego, 6. przyznanie prawa do zasiłku pielęgnacyjnego, 7. nadanie numeru porządkowego nieruchomości, 8. wniosek o stypendium szkolne, 9. dofinansowanie zakupu podręczników, (...)

 • Umowa przewozu osób i rzeczy

  podręcznego). Uregulowanie to nie ma zastosowania do przewozów okazyjnych, odpłatnie wykonywanych przez osoby nie mające statusu prawnego przewoźnika. Nie ma też zastosowania do roszczeń (...)

 • Uchylenie prawomocnego mandatu

  rezygnacją nie tylko z prawa do rozpoznania sprawy przez sąd, lecz także z rezygnacją z prawa do zaskarżenia mandatu karnego. Postępowanie natomiast funkcjonariusza policji może (...)

 • Kupujesz w sieci? Pamiętaj o...

  zamieszczona w serwisie internetowym, który pośredniczy w transakcji. Jeżeli dojdzie do zawarcia umowy, czyli zgłosi się wystarczająca liczba chętnych, konsument otrzymuje od portalu kupon uprawniający (...)

 • Kampania UOKiK. E-zakupy? Pamiętaj

  przez Internet. Od początku roku wydała już 29 decyzji. Z praktyki UOKiK wynika, że najczęściej Internetowi sprzedawcy nie respektują prawa do zwrotu towaru w ciągu 10 dni, wymagają, aby (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Załatwie prawo jazdy!!!

  Załatwie prawo jazdy. z wpisem 3000 zł bez 1800 zł. Sam załatwiałem sobie i złapalem dobry kontakt, wiarygodny 100 %. niestety bez zaliczek nikt (...)

 • PRAWOJAZDY NA UKRAINIE

  Dzien Dobry nazywam sie Viktor. Organizuje kilku dniowe wyjazdy na Ukrainie. Pomagam przy zdobyciu prawa jazdy na Ukrainie. Są to prawa jazdy na każdą (...)

 • Sprzedam prawo jazdy wszystkie kategorie....

  Sprzedam prawo jazdy wszystkie kategorie. Świadectwa szkole, matura. Paszport, dowód osobisty. Krótki czas oczekiwania, legalne z wpisami i pieczątkami. (...)

 • kupie prawko kat B

  kupe prawko kat B z wpisem . Jaka cena ? pisz na xprox@op.pl znam czl;owieka , ktory zalatwia prawko bez zaliczek, szybko i tanio. polecam Go! 1500zł tomasz75@spoko.pl (...)

 • PRESCO!POMOCY!!!

  Kilka dni temu dostałam pismo od firmy Presco że przejęła dwa lata temu długo od firmy kontrolerskiej za przejazd bez ważnego biletu. Co ciekawe (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane