Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Indywidualne tablice rejestracyjne

  Czy po wypadku samochodowym, tablice rejestracyjne o wyznaczniku indywidualnym można używać do innego samochodu? Czy są one przypisane do osoby czy do samochodu? Zgodnie z (...)

 • Ubezpieczenie OC samochodu-towaru

  posiadacza lub kierującego pojazdem zarejestrowanym za granicą, niedopuszczonym do ruchu na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej oraz do posiadacza lub kierującego pojazdem historycznym albo pojazdem

 • forma odmowy dokonania adnotacji w dowodzie rejestracyjnym

  przenoszącego własność, więc przekazał sprawę do radcy do poniedziałku.Czy ewentualna odmowa dokonania adnotacji urzędowej (uzasadniona tym, że przedłożony tytuł prawny nie oznacza przeniesienia (...)

 • Porada prawna na temat upowaznienie do wyrejestrowania samochodu

  Nie szukaj dłużej informacji na temat upowaznienie do wyrejestrowania samochodu, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Wyrejestrowanie samochodu

  W jakich przypadkach, zgodnie z ustawą Prawo o ruchu drogowym, możliwe jest wyrejestrowanie samochodu? Odnośnie wyrejestrowania pojazdu należy stwierdzić następujące rzeczy. Wyrejestrowanie (...)

 • Wyrejestrowanie odziedziczonego samochodu

  właściciela pojazdu na rzecz gminy na realizację zadań o utrzymaniu w czystości i porządku w gminach przekazanie niekompletnego pojazdu do przedsiębiorcy prowadzącego stację demontażu lub przedsiębiorcy

 • Sprzedaż samochodu cudzoziemcowi a dopełnienie wszystkich formalności przez zbywcę

  względu na miejsce ostatniej rejestracji pojazdu i do wniosku dołącza dokument potwierdzający zbycie pojazdu za granicę i stosowne oświadczenie lub kopię dokumentu potwierdzającego zarejestrowanie (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • dotyczy druku PCC

  Kupiłem auto i w urzędzie skarbowym dowiedziałem się o konieczności wypełnienia druku PCC. Mój problem polega na tym, że nie mam kontaktu ze sprzedającym (...)

 • Kupilem kradziony samochód

  Witam, 26 sierpnia 2008 kupiłem sprowadzony z Niemiec samochód marki Honda Accord z 1998 roku od handlarza z Krakowa, pana Piotra S. Jednak na umowie (...)

 • co dalej z OC?

  Wczoraj tj. 10 maja wyrejestrowałam samochód, 15 maja przypada termin drugiej raty OC. Agent twierdzi, że muszę zapłacić ratę, wydaje mi się to (...)

 • Sprawa o dział spadku

  Witam uprzejmie, Bardzo proszę o pomoc, bo sytuacja jest trochę skomplikowana. Sytuacja wygląda następująco: Spadkodawca napisał testament, (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane