Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Wykorzystywanie zwolnienia niezgodnie z celem

  wykorzystywania zwolnienia lekarskiego zgodnie z jego celem itd. Ciężkie naruszenie obowiązków „poza czasem pracy” może być również podstawą do rozwiązania umowy (...)

 • Upoważnienie pracownika do podpisywania dokumentów

  charakter pełnomocnictwa rodzajowego. Więcej informacji na ten temat zawiera także artykuł Do czego jest uprawniony pracownik w Twojej firmie? upoważnienie pracownika, pełnomocnictwo, rodzajowe, (...)

 • PIP ma być surowsza dla pracodawców

  innych zajęć zarobkowych przez dziecko do ukończenia przez nie 16. roku życia. Oprócz tego nowelizowane przepisy Kodeksu postępowania w sprawach o wykroczenia mają przewidywać, iż w postępowaniu (...)

 • Porada prawna na temat upoważnienie do wypowiedzenia umowy oc-wzór

  Nie szukaj dłużej informacji na temat upoważnienie do wypowiedzenia umowy oc-wzór, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • PIP surowsza dla pracodawców

  dziecko do ukończenia przez nie 16. roku życia. Oprócz tego nowelizowane przepisy Kodeksu postępowania w sprawach o wykroczenia mają przewidywać, iż w postępowaniu mandatowym, w sprawach, w których

 • Wypowiedzenie umowy najmu przez współwłaściciela

  można jednak w naszej ocenie do czynności zachowawczych zaliczyć wypowiedzenia czynszu albo całej umowy najmu, w szczególności, gdy nie towarzyszą temu szczególne okoliczności. Ewentualnie (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane