Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Opodatkowanie akcyzą płynu do papierosów elektronicznych i wyrobów nowatorskich

  płyn do papierosów elektronicznych i wyroby nowatorskie wyprodukowane, importowane lub nabyte wewnątrzwspólnotowo do 31 grudnia 2018 r., które będą przeznaczone do (...)

 • Ordynacja podatkowa (art. 120 - 271)

  naczelnik urzędu celnego może wystąpić po uprzednim wezwaniu do udzielenia informacji z tego zakresu albo do upoważnienia odpowiednio naczelnika urzędu skarbowego lub naczelnika urzędu celnego (...)

 • Wydanie dowodu rejestracyjnego

  będę mógł odebrać tegoż dowodu bez obecności żony, chyba że żona napisze mi upoważnienie do odbioru bez jej obecności opatrzone opłatą skarbową w wysokości 16zł. Proszę (...)

 • Porada prawna na temat upoważnienie do odbioru dowodu rejestracyjnego

  Nie szukaj dłużej informacji na temat upoważnienie do odbioru dowodu rejestracyjnego, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Kodeks postępowania karnego

  zastosowanie także do podejrzanego.Art. 72. § 1. Oskarżony ma prawo do korzystania z bezpłatnej pomocy tłumacza, jeżeli nie włada w wystarczającym stopniu językiem polskim. § 2. Tłumacza (...)

 • Będzie można zarejestrować pojazdy zabytkowe

  odnośnie własności pojazdu - substytucyjnie do posiadania karty pojazdu i dowodu rejestracyjnego - stanowi rozszerzenie przepisów prawa odpowiadające potrzebom praktyki życia codziennego. (...)

 • Jakie prawa ma pacjent?

  lekarzowi prowadzącemu do dokumentacji medycznej prowadzonej w szpitalu.  Masz prawo do dochodzenia swoich praw Gdy Twoje prawa zostały naruszone, to możesz zwrócić się do: Rzecznika (...)

 • Odbiór pojazdu usuniętego z drogi przez Policję

  taki może być wpisany do dowodu rejestracyjnego. W opisanej sytuacji Policja odmówiła wydania pojazdu prawdopodobnie z tego powodu, że może się Pan powołać tylko na ustną umowę użyczenia (...)

 • Upoważnienie do prowadzenia samochodu firmy

  leasingowanych, można spotkać w praktyce. Na ogół mają one formę pisemnego upoważnienia na dokumencie wielkości dowodu rejestracyjnego. ruch drogowy, środek trwały, samochód, upoważnienie, (...)

 • W jaki sposób możesz uzyskać szybko wyrok przeciwko dłużnikowi - nakaz zapłaty

  uprawniony do odbioru i podpisywania faktur, strony powinny się do tych postanowień stosować. Jeśli jednak umowy nie zawiera regulacji na ten temat, dłużnik z reguły nie będzie się (...)

 • Uzyskanie sądowego nakazu zapłaty

  gospodarczą (pomiędzy przedsiębiorcami) to powód powinien dołączyć do pozwu odpis reklamacji lub wezwania do dobrowolnego spełnienia żądania i oświadczenia co do stanowiska pozwanego (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Presco atakuje!!! co robić?

  Witam, dostałem pismo od firmy PRESCO - "Ostateczne wezwanie do zapłaty", bo jak tego nie zrobię to 26.07.04 sprawa bedzie w sądzie" (...)

 • Upoważnienie stałe

  Witam, można powiedzieć, że jestem tu nowy więc za ewentualne niezgodności z góry przepraszam. Piszę tutaj bo nie znalazłem w sieci odpowiedzi (...)

 • Umowa kupna samochodu- pomocy.

  Witam ! Ppotzebuje sprzedac auto ale nie mam pojecia jak ma wugladac taka umowa, pozatym jedna osoba ktora chce je kupic nie moze przyjechac sama po auto (...)

 • wzór upoważnienia do odbioru dowodu rejestracyjnego

  Witam Gdzie znajde wzór upoważnienia do odbioru dowodu rejestracyjengo?Z góry dziekuje za pomoc http://www.bip.um.bydgoszcz.pl/binary/Pelnomocnictwo_tcm30-7703.pdf (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane