Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Nowy wzór dowodu osobistego od stycznia 2015 roku

  osoby nieposiadającej zdolności do czynności prawnych lub posiadającej ograniczoną zdolność do czynności prawnych ubiegającej się o wydanie dowodu osobistego wniosek składa (...)

 • Dowód rejestracyjny. Nadchodzą zmiany

  Wartościowych w Warszawie. Cała procedura może trwać do 30 dni. W tym czasie dokumentem dopuszczającym samochód do ruchu jest pozwolenie czasowe. Płacimy za nie 18,50 zł. Odbierając (...)

 • Zgłoszenie zgubienia tablic rejestracyjnych do urzędu rejestrowego

  składanie fałszywych zeznań. 3a. Na okres do wydania nowego dowodu rejestracyjnego, nie dłuższy jednak niż 30 dni, organ rejestrujący, na wniosek właściciela pojazdu, wydaje pozwolenie (...)

 • Porada prawna na temat upoważnienie do odbioru dowodu rejestracyjnego przez rodzine

  Nie szukaj dłużej informacji na temat upoważnienie do odbioru dowodu rejestracyjnego przez rodzine, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Czego można się dowiedzieć z rejestru pośredników ubezpieczeniowych?

  , staranności lub dobrych obyczajów oraz o okolicznościach wystąpienia przez agenta na drogę sądową lub inną właściwą o stwierdzenie wadliwości rozwiązania umowy agencyjnej przez (...)

 • Urzędnicy cię denerwują? Zaloguj się

  zapomoga z tytułu urodzenia dziecka (tzw. becikowe), 2. dopisanie do spisu wyborców, 3. odpisy z ksiąg stanu cywilnego, 4. wpis do ewidencji działalności gospodarczej, 5. przyznanie (...)

 • Kodeks drogowy - Prawo o ruchu drogowym

  ograniczonej widoczności drogi;  3) zwalniania kroku lub zatrzymywania się bez uzasadnionej potrzeby podczas przechodzenia przez jezdnię lub torowisko;  4) przebiegania przez jezdnię;  (...)

 • Brak aktualnych badań technicznych pojazdu

  dowodu rejestracyjnego. Z dowodem rejestracyjnym i kserem zaświadczenia należy ponownie wrócić do stacji kontroli pojazdów, aby diagnosta wpisał fakt przeprowadzenia badania (...)

 • Bezpieczny zakup samochodu

  prasowych informacji o zajmowaniu samochodów przez komorników (zwykłych i skarbowych) poprzez zgłoszenie zajęcia do wydziału komunikacji dłużnika (bez zajęcia samochodu i dowodu (...)

 • Co zrobić, jeśli umowa o dzieło jest niewłaściwie wykonywana?

  oddania dzieła po wykonaniu poprawek przez przyjmującego zamówienie, a jeśli to nie nastąpiło - od upływu terminu do poprawienia, wyznaczonego przez zamawiającego. Ww. termin (...)

 • Błędne zapewnienia sprzedającego a rękojmia

  ma prawo do rękojmi, albowiem sprzedający zapewniał kupującego, iż sprzedawana rzecz ma niezbędne właściwości do skutecznej rejestracji w urzędzie.Fakt, że brak dowodu rejestracyjnego (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Presco atakuje!!! co robić?

  Witam, dostałem pismo od firmy PRESCO - "Ostateczne wezwanie do zapłaty", bo jak tego nie zrobię to 26.07.04 sprawa bedzie w sądzie" (...)

 • Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

  Sprawa wyglada następująco,w maju tego roku idea zerwała ze mna umowę,za niepłacenie rachunków za 2 telefony.W lipcu zaczęła wypisywac do mnie (...)

 • wysokość alimentów na 2 dzieci od ojca pracujacego w Szkocji

  Mój maz przebywa obecnie w szkocji zarabia oficjalnie 812 funtów ale wykazuje że ma koszty pobytu 1400 funtów w jakiej wysokosci sąd moze mi przyznać (...)

 • Demontaż kratki

  W newsletterze e-prawnika z 28 lipca 2005 znalazł się skrót artykułu Gazety Prawnej pt. "Zdemontuj kratkę w bagażniku?", w którym czytamy, (...)

 • Pozbawienie praw rodzicielskich.

  Proszę o pomoc. Jestem zupełnie zielona jeśli chodzi o prawo i nie wiem jak się za to zabrać. Problem polega na tym, że chcę by pozbawiono praw (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane