Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Skutki braku upomnienia w post. egzekucyjnym w adm

  pomylony adres. Miejscowość i ulica ta sama, ale numer domu został pomylony, w związku z czym upomnienie dotarło do zupełnie obcej osoby, która to upomnienie odebrała nie zwracając uwagi (...)

 • Zarzut na postępowanie egzekucyjne w administracji

  , zarzuty, organ, tytuł wykonawczy, upomnienie

 • Postępowanie egzekucyjne w administracji

  upomnienie na druku Pu K-357, w którym przypomina mi się o obowiązku wpłacenia należności ze spłat rat pożyczki. Z upomnienia wynika, że upomnienie jest w trybie administracyjnym (art. 15 (...)

 • Porada prawna na temat upomnienie

  Nie szukaj dłużej informacji na temat upomnienie, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Upomnienie a wypowiedzenie

  Najwyższego, przyczyna uzasadniająca wypowiedzenie umowy o pracę przez pracodawcę powinna być jasna, dostatecznie konkretna i zrozumiała dla pracownika. umowa o pracę, wypowiedzenie, przyczyny, upomnienie, (...)

 • Kara nagany lub upomnienia pracownika

  miejsce przy świadomym wyborze zachowania naruszającego dobre obyczaje i zasady współżycia społecznego i nieadekwatnego do zaistniałej sytuacji). pracownik, upomnienie, nagana

 • Udzielenie upomnienia przez pracodawcę

  terminie jego wniesienia. Odpis zawiadomienia składa się do akt osobowych pracownika. Pracownik może wnieść sprzeciw na ogólnych zasadach. pracownik, pracodawca, kara porządkowa, upomnienie, termin, (...)

 • Ustawa o gospodarce nieruchomościami (art. 149 - 242)

  kary dyscyplinarne:  1) upomnienie;  2) nagana;  3) zawieszenie licencji zawodowej na okres od 6 miesięcy do roku;  4) zawieszenie licencji

 • Kara upomnienia i nagany dla pracownika

  -prace.html nagana, upomnienie, odpowiedzialność pracownika, kary porządkowe, dyscyplinowanie pracownika

 • Odpowiedzialność porządkowa pracownika

  , pracownik, odpowiedzialność porządkowa, kara, nagana, upomnienie, akta osobowe, praca

 • Odpowiedzialność porządkowa pracowników (upomnienie, nagana)

  pracy.   Podstawa prawna: Ustawa z dnia 26 czerwca 1974 r. (Dz. U. 1998 r., Nr 21, poz. 94 ze zmianami). naruszenie obowiązków, kara, nagana, upomnienie

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Upomnienie

  Dosta lwm upomnienie i od kiedy będzie ona wymazana? (HALYNKAA) NIGDY TO JEST DOSMIERTNE PYK A jo wim?????????????????? PiPi HUJ CI W DUPĘ:) rENIS

 • upomnienie za parkowanie

  Dzisiaj otrzymałam upomnienie z biura obsługi płatnego parkowania, że muszę uregulować w terminie 7 dni należność za parkowanie, które miało (...)

 • Zwrot podatku

  Pracowałam legalnie w Anglii, pobierano mi podatek(tax) i interesuje mnie sposób, w jaki działa angielskie prawo podatkowe i co mam zrobić ,żeby odzyskać (...)

 • upomnienie policjanta

  Witam jestem niepełnoletnia i zrobiłam małą ,, impreze" w domu. Ogólem nie było bardzo głośno tylko stał sie mały incydent, ponieważ kilka butelek (...)

 • Upomnienie policji

  Witam. Mieszkam w bloku i zrobiłem mała impreze w mieszkaniu. O 22:01 zapukał sasiad i powiedzial, ze jest glosno, a mamy cienkie sciany. Wylaczylem (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane