Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Masz Internet? Sprawdź, czy i ile możesz odliczyć

  więc gromadzić faktury wystawione przez operatora od początku roku podatkowego. Pamiętaj, że: Jeśli ponosisz wydatki na Internet, a nie jest wystawiana na Ciebie faktura za tę usługę, (...)

 • Ceny Internetu szerokopasmowego

  ceny dostępu do sieci Internet w Polsce i w pozostałych krajach UE.  Pełna treść analizy znajduje się w załączonym dokumencie: ( Analiza_cen_dostepu_szerokopasmowego_v2.pdf 265,4 kB 

 • Ulga za Internet

  Faktury za Internet są wystawiane na moją mamę. Ja dokonuję za nie zapłaty, robiąc przelewy z mojego konta. Obie pozostajemy we wspólnym gospodarstwie domowym. Czy mama może skorzystać (...)

 • Porada prawna na temat upc faktura za internet

  Nie szukaj dłużej informacji na temat upc faktura za internet, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Mobilny Internet oraz stałe łącze

  Posiadam Internet - stałe łącze. Faktura VAT za Internet jest wystawiona na mnie i na żonę. Od nowego roku posiadam także mobilny Internet, za który to faktury VAT (...)

 • PITY 2010: jak rozliczyć ulgę internetową

  internet,2) z internetu musimy korzystać w lokalu, który jest naszym miejscem zamieszkania,3) poniesione wydatki na internet muszą być udokumentowane wystawioną fakturą VAT w rozumieniu (...)

 • Ulga na internet w rozliczeniu PIT za 2017 r.

  opłata za możliwość korzystania). ##baner## Z ulgi mogą korzystać także osoby użytkujące sieć Internet bezprzewodowo, w tym za pomocą urządzeń mobilnych w komputerze lub w telefonie (...)

 • Rozliczenie roczne – ulga internetowa

  chciał skorzystać z ulgi. Co do zasady jednak faktura jest dowodem nie tyle poniesienia wydatku, ile wysokości opłaty. Dla bezpieczeństwa warto więc posiadać oprócz faktury za internet (...)

 • Wystawienie faktury do zawartej umowy

  wygasła. Raty spłacam nadal zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Po upływie terminu umowy przyszła do mnie w końcu faktura za modem. Pytanie - czy po upływie czasu umowy, faktura wystawiona (...)

 • Popularna ulga na internet już poza zasięgiem części podatników

  zeznaniu rocznym za 2013 r. uwzględniamy ulgę za internet po raz pierwszy, będziemy mogli z niej skorzystać jeszcze w kolejnym roku (rozliczając się z fiskusem za 2014 r., czyli (...)

 • Odliczymy wydatki na internet z komórki

  Ministerstwa Finansów. Aby skorzystać z ulgi nie będzie nam potrzebna faktura VAT. Po zmianach urzędnicy fiskusa uznają każdy dokument, który potwierdzi, że płacimy za internet. (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • intrum justitia - pilne

  Intrum wykupiło moj dług od operatora gsm, dwa dni temu zadwoniła do mnie paniusia wyjaśniła sprawe i spytała czy chce załatwic sprawe polubownie, (...)

 • faktura elektroniczna UPC

  mam takie pytanie, czy jeśli otrzymuję elektroniczne faktury za internet od firmy UPC to czy mogę je drukować i płacić na poczcie ??

 • faktura upc a ulga internetowa

  witam, otrzymuje elektroniczne faktury za internet, drukuje je i opłacam na poczcie. Czy taka faktura będzie uznana przez urząd skarbowy? Mogę skorzystać (...)

 • Presco atakuje!!! co robić?

  Witam, dostałem pismo od firmy PRESCO - "Ostateczne wezwanie do zapłaty", bo jak tego nie zrobię to 26.07.04 sprawa bedzie w sądzie" (...)

 • Klauzule zakazane - sprawdzenie regulaminu sklepu internetowego

  Witam, pozwów przez jakąś organizacje ciąg dalszy, na początek maja mam nieobowiązkowe przesłuchanie w swojej sprawie, aż niby trzy punkty, niedozwolone, Proszę (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane