Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Upadłość konsumencka

  się upadłość konsumencka?Upadłość konsumencka jest znanym, na świecie postępowaniem prowadzącym do oddłużenia osób fizycznych w sytuacji, gdy ich zobowiązania przekraczają (...)

 • Które osoby fizyczne mogą zbankrutować?

  ;w  (np. za usługi telekomunikacyjne czy za prąd), kredytów i innych zobowiązań. Upadłość konsumencka ma pomóc osobie w ochronie przed rosnącą spiralą odsetek. Przepisy (...)

 • Nowy model upadłości zadłużonych osób prywatnych?

  niewypłacalności. upadłość konsumencka, dłużnik, dług, zadłużenie, windykacja, wierzyciel, komornik, spirala długów

 • Porada prawna na temat upadłość konsumencka

  Nie szukaj dłużej informacji na temat upadłość konsumencka, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Bankructwo konsumenta

  wykonaniu wszystkich zobowiązań.   Źródło: www.uokik.gov.plPOLECAMY PORADNIK: Upadłość konsumencka czyli Jak osoba prywatna może zbankrutować? ogłoszenie upadłości, upadłość (...)

 • Druga szansa dla dłużnika

  SejmuŹródło: www.uokik.gov.pl dłużnik, dług, upadłość konsumencka, ogłoszenie upadłości, osoby fizyczne

 • Upadłość konsumencka a interesy wierzycieli i innych osób

  Upadłość konsumencka a interesy wierzycieli Upadłość konsumenta zazwyczaj powoduje, iż wierzyciele nie odzyskają części swych należności. Jednak nowe postępowanie przyspieszy wierzycielom (...)

 • Wniosek o ogłoszenie upadłości konsumenckiej

  28.02.2003 r. Prawo upadłościowe  Dz. U. z 2015 r. poz. 233 wniosek, ogłoszenie upadłości, upadłość konsumencka

 • Nowe przepisy. Łatwiej będzie ogłosić upadłość

  przewiduje od 12 do 24 miesięcy. Ustawa będzie teraz rozpatrywana w Senacie. Źródło: sejm.gov.pl prawo upadłościowe, upadłość konsumencka, działalność gospodarcza,

 • Upadłość konsumencka w ustawie - Prawo upadłościowe i naprawcze

  z wnioskiem o ogłoszenie upadłości. Nad propozycjami przeprowadza się głosowanie wierzycieli. Jeśli nie dojdzie do zawarcia układu, sąd zmienia upadłość układową na upadłość likwidacyjną (...)

 • Co się stanie z majątkiem upadłego konsumenta?

  , określanego jako upadłość konsumencka. Możliwość tzw. upadłości konsumenckiej będą miały osoby fizyczne, które nie są przedsiębiorcami. Co dzieje się z majątkiem upadłego po ogłoszeniu (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • upadłość konsumencka

  Witam! mam takie bardzo krótkie pytanie. Kiedy niewypłacalny dłużnik może złożyć wniosek o upadłość?

 • Upadłość konsumencka.

  Witam Jak zgłosić upadłość konsumencką? Jakie dokumenty są potrzebne? Gdzie się je składa?

 • upadłość konsumencka hazardzisty

  Czy hazardzista może starać się o ogłoszenie upadłości? Sąd musi w każdej sprawie przed wydaniem orzeczenia ustalić, czy przyczyny niewypłacalności (...)

 • uadłość konsumencka

  Witam! Czy był ktoś z Was w sytuacji kiedy musiał ogłosić upadłość konsumencką? JA chyba jestem u kryzysu działalności mojej firmy! Jestem (...)

 • prawo upadłościowe i

  Witam Mam pytanie Czy osoba fizyczna może ogłosić upadłość? Jeśli tak, to czy może to skutkować umorzeniem wszystkich zobowiązań?Będę wdzięczny (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane