Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Problemy związane z umową sprzedaży energii elektrycznej dla wspólnoty - opinia prawna

  odpowiednio do sprzedaży energii (cieplnej). Umowa o dostarczanie energii ma charakter umowy wzajemnej (art. 487 par. 2 kc), ponieważ obie strony zobowiązują się w taki sposób, (...)

 • Kara za uszkodzenie licznika

  nielegalny pobór energii elektrycznej, przez powołanie jako podstawy prawnej decyzji Prezesa Urzędu Regulacji Energii zatwierdzającej taryfę dla energii elektrycznej, nie spełnienia (...)

 • Nielegalny pobór energii

  instalację zasilającą i odbiorczą w należytym stanie technicznym. Odpowiedzialność stron za niedotrzymanie warunków umowy o dostarczanie energii elektryczne określa sama umowa. (...)

 • Porada prawna na temat umowa o przepisanie licznika energii

  Nie szukaj dłużej informacji na temat umowa o przepisanie licznika energii, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Przepisanie umowy z zakładem energetycznym

  (tytuł prawny do nieruchomości, spełnienie warunków technicznych itp.) , ZE ma o b o w i ą z e k zawarcia z Panią umowy dostawy energii. Umowa, którą jest związany Pani mąż (...)

 • Wymontowanie licznika przez zakład energetyczny

  należy powiadomić zakład energetyczny o fakcie zapłaty oraz złożyć reklamację do zakładu energetycznego, w której zostanie opisana cała sprawa. energetyka, zakład energetyczny, wstrzymanie, (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Problemy z poprzednimi lokatorami

  Szanowni państwo, zwracam się z następującym pytaniem. Wyobraźmy sobie hipotetyczny scenariusz. Poprzedni lokatorzy mieli podpisaną umowę na dostawę (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane