Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Prawo własności przemysłowej (art. 63 - 119)

  przedstawiać wzór przemysłowy na tyle jasno i wyczerpująco, aby na podstawie ilustracji można było wzór odtworzyć w każdej przedstawionej w zgłoszeniu odmianie. W szczególności opis powinien (...)

 • Prawo autorskie i wzór przemysłowy

  wzoru przemysłowego i wprowadzonych do obrotu po wygaśnięciu prawa z rejestracji udzielonego na taki wzór.   Skoro wzór nie został zarejestrowany, należy sprawdzić, czy wzór (...)

 • Odmowa podpisania umowy lojalnościowej

  działalności konkurencyjnej tzw. lojalnościową. Umowa lojalnościowa po ustaniu stosunku pracy może być zasadniczo zawarta, gdy pracownik miał dostęp do szczególnie ważnych informacji, których (...)

 • Porada prawna na temat umowa lojalnościowa wzór

  Nie szukaj dłużej informacji na temat umowa lojalnościowa wzór, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Prawo własności przemysłowej (art. 1 - 62)

  wynalazek, wzór użytkowy albo wzór przemysłowy do korzystania. Art. 21. W przypadku przekazania wynalazku, wzoru użytkowego albo wzoru przemysłowego do korzystania zgodnie z art. 20, z (...)

 • Umowa lojalnościowa z pracownikiem

  wyszkolenie, w sytuacji, gdy nie zostanie spełniony określony warunek – tu w postaci przepracowania określonego minimalnego okresu czasu. stosunek pracy, lojalka, umowa lojalnościowa, aneks, (...)

 • Umowa lojalnościowa

  okresu zatrudnienia w czasie ich podnoszenia. Nie ma innej możliwości uzyskania rekompensaty od pracownika w przedmiotowej kwestii.  odszkodowanie, pracownik, pracodawca, umowa lojalnościowa

 • Umowa lojalnościowa

  po zawarciu takiej umowy nie można będzie świadczyć pracy na rzecz konkurentów danego pracodawcy. umowa lojalnościowa, lojalka, zakaz konkurencji, kodeks pracy

 • Zwrot kosztów szkolenia przez byłego pracownika

  lojalnościowa z pracownikiem Zasady potrącania należności z wynagrodzenia Umowa z pracodawcą o zwrot 50% pracownik, pracodawca, przychód, koszty uzyskania przychodu, zwrócone wydatki

 • Zajmujesz się akwizycją? Sprawdź co powinieneś o niej wiedzieć!

  kiedy umowa zostałą wykonana. Jakie są następstwa odstąpienia przez konsumenta od umowy zawartej z akwizytorem?Jeśli konsument skorzysta z prawa odstąpienia, to:umowa jest uważana za niezawartą,konsument

 • Złamanie umowy lojalnościowej

  określenie ewentualnych konsekwencji zależy od treści samej umowy. umowa lojalnościowa, naruszenie zakazu konkurencji, przejście do innej firmy, prawo pracy

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

  Witam. Kilka dni temu kupiłem auto z Niemiec, podpisałem umowę kupna- sprzedaży i na umowie tej sprzedający nie był ostatnim właścicielem pojazdu (...)

 • Pozew do Sądu Pracy

  Proszę o pomoc w znalezieniu wzoru pozwu skladanego do Sądu Pracy (Andrzej 40) leszczyna@go2.pl napisz na prv to Ci wyślę e A czy ktos moze mi podpowiedziec (...)

 • Umowa lojalnościowa

  Zostałam skierowana do pracy nad projektem, który wymagał konkretnej wiedzy. Zaznaczę, ze nie mialam wplywu na jego wybor. W związku z tym MUSIALAM (...)

 • POLISA POSAGOWA PZU

  Poszukuję osób,które złożyły do sądu pozwy o wypłacenie należności z tytułu"polisa posagowa".Odwoływałam sie do PZU,ale bezskutecznie,dlatego (...)

 • umowa o podział majątku bez notariusza

  jest wyrok w sprawie rozwodu bez orzekania o winie, bez podziału majątku, bez dzieci. jest zgoda między małżonkami co do podziału majątku. do podziału (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane