Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Wykonanie zastępcze rozbiórki garażu

  charakterze zobowiązaniowym. Były właściciel nie może się też domagać zwrotu wartości garażu albowiem uzyskał za niego „rekompensatę” w cenie kupna. cywilne prawo, własność, (...)

 • Odstąpienie od umowy sprzedaży na odległość

  mogę odstąpić od przedwstępnej umowy kupna sprzedaży i domagać się zwrotu zadatku? Z opisu sytuacji faktycznej wynika, iż zawarł Pan umowę przedwstępną sprzedaży samochodu osobowego (...)

 • Faktury w PDF-ie

  obowiązani wystawić fakturę stwierdzającą w szczególności dokonanie sprzedaży, datę dokonania sprzedaży, cenę jednostkową bez podatku, podstawę opodatkowania, stawkę i kwotę podatku, (...)

 • Porada prawna na temat umowa kupna sprzedaży garażu blaszanego druk pdf

  Nie szukaj dłużej informacji na temat umowa kupna sprzedaży garażu blaszanego druk pdf, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Podatek od czynności cywilnoprawnych

  zmiany, –  umowy sprzedaży udziałów i akcji w spółkach handlowych. Niestety, aby móc skorzystać z powyższego wyłączenia z powodu zwolnionej z VAT sprzedaży towarów używanych (...)

 • Przed wakacjami - zabezpiecz mieszkanie

  dotyczące zarówno praw odbiorców, jak również funkcjonowania rynku oraz sprzedaży i dostawy energii elektrycznej i paliw gazowych.   Na podst. www.ure.gov.pl, 

 • Jakie zmiany mogą zajść w podatku od czynności cywilnoprawnych?

  renty. Zgodnie z projektem ta umowa ma zostać wykreślona, w lit. e pozostanie tylko umowa dożywocia. Skreślona zostanie również wg projektu lit. g – umowy majątkowe małżeńskie. (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane