Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Zawarcie umowy konsorcjum

  Czy umowa konsorcjum jest zastrzeżona tylko dla firm prywatnych? Czy konsorcjum dla osiągnięcia jednego celu (i złożenia razem środków finansowych) może składać się z firm państwowych? (...)

 • Wyłączenie solidarności w konsorcjum

  którego członkowie konsorcjum są odpowiedzialni solidarnie. solidarność, konsorcjum, odpowiedzialność, zamawiający, wykonawcy, umowa konsorcjum, zobowiązania, wykonanie (...)

 • Umowa konsorcjum a odpowiedzialność wykonawców

  wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. Wykonawcy w ramach wykonywania wspólnego dzieła zawierają pomiędzy sobą umowę konsorcjum. Konsorcjum jest stosunkiem obligacyjnym (...)

 • Porada prawna na temat umowa konsorcjum

  Nie szukaj dłużej informacji na temat umowa konsorcjum, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Odwrotne obciążenie VAT przy świadczeniu usług budowlanych

  wystawia faktury za zrealizowane przez konsorcjum usługi, odpowiada za jakość i terminowość wykonanych usług, przyjmuje zapłatę za wykonane przez konsorcjum usługi itd. (jest tzw. liderem (...)

 • Spółka cywilna w zamówieniach publicznych

  zamieszcza się we wpisie do KRS-u dotyczącym każdej z nich. Jeżeli oba podmioty wspólnie chcą starać się o zamówienie publiczne i łączy je umowa spółki, traktuje się je jak konsorcjum. (...)

 • Umowa na budowę ekspresowej siódemki Elbląg - Pasłęk

  Zabytków w Warszawie do końca października 2009.  Źródło: www.gddkia.gov.pl, 20.10.2008 umowa, budowa drogi, droga, ulica, ekspresowa siódemka, Elbląg, Pasłęk

 • Podpisanie umowy na System Dozoru Elektronicznego

  W dniu 8 stycznia 2009r. w siedzibie Ministerstwa Sprawiedliwości została podpisana umowa pomiędzy Ministerstwem Sprawiedliwości a Konsorcjum: Comp Safe Support S.A. - LIDER, Centrum Weryfikacji

 • Rozpoczęcie budowy autostrady A1 Nowe Marzy–Toruń

  konsorcjum Skanska-NDI, odpowiedzialne także za realizację pierwszego odcinka autostrady.   W ramach realizacji Etapu 1, tj. odcinka Rusocin - Nowe Marzy (90 km), w grudniu 2007 roku oddano do (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Umowa o konsorcjum

  Gdzie można uzyskać wzory umów o konsorcjum i o stowarzyszenie (apc3) kompendium wiedzy na temat konsorcjum - L.Stecki "Konsorcjum" TNOiK - Toruń 1997 (...)

 • Spółka cywilna - jej obecna sytuacja

  Poszukuje wyjasnienia obecnej sytuacji spolki cywilnej. dotychczas znalazlem jedynie informacje szczatkowe. rozumiem, ze kazdy ze wspolnikow rejestruje (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane