Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

  • sprzedaż ziemi

    Taka sprawa, osoba dzierżawiąca ziemię sprzedała ją innej osobie, czy umowa dzierżawy się zmienia? Czy w ogóle ta osoba mogła sprzedać tą ziemie (...)

  • czy to jest zasiedzenie

    15 lat temu wynajęłam nieruchomość rolną o pow.1,5 ha ,,ponieważ za względu na jej odległść od mojego domu(3o km),sprawiała mi kłopot z codziennycm (...)

  • Umowa dzierżawy, kiedy traci ważność?

    Witam, podpisałem umowę dzierżawy na okres 5 lat (było to rok temu) z datą wypowiedzenia 1 roku. Niedawno dowiedziałem się, że właściciel tego (...)

  • Umowa dzierżawy a podwyższenie czynszu

    Witam Bardzo proszę o pomoc w następującej sprawie: Podpisana jest umowa dzierżawy ze spółką państwową na dzierżawę gruntu na której umiejscowiona (...)

  • Darowizna

    Mam otrzymac mieszkanie wlasnosciowe - darowizna, trzecia grupa podatkowa (darczynca zyje i nadal w nim bedzie mieszkac). Jakich kosztow moge sie spodzieawac (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane